← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Коли починає нудити при вагітності

Коли з'являється нудота при вагітності і як допомогти собі

Коли починає нудити при вагітностіКоли починає нудити при вагітності - тут вже не до приємних очікувань материнства. Токсикоз - це, мабуть, найнеприємніше, що належить пережити більшості майбутніх мам в тій чи іншій мірі. Кому з них пощастить, і токсикоз пройде стороною або дасть про себе знати тільки легким ранковим нездужанням. Іншим же доведеться брати лікарняний на роботі, а то й лягати в стаціонар. Які ж причини появи токсикозу, коли починає нудити під час вагітності і чи можна цього уникнути?

Про точної причини виникнення токсикозу досі ведуться суперечки. Багато вважають, що таким чином, по-перше, організм намагається позбутися від зайвих, токсичних речовин; а по-друге, таким чином дитина як би дає знати про те, що для нього корисно, а що шкідливо. Таке пояснення може бути прийнято в разі легкої нудоти, але якщо переслідує часта блювота... Тоді вже не до пояснень, адже регулярна блювання протягом кількох годин може призвести до смертельно небезпечного стану - зневоднення.

І все-таки коли починає нудити при вагітності - на який тижня? Точних термінів ніхто не скаже. У деяких жінок токсикоз проявляється з початком затримки менструації або навіть незадовго до. В інших несильні прояви спостерігаються лише до кінця першого триместру. Ясно тільки одне, що нудота повинна відступити до другого триместру вагітності, це фізіологічно зумовлене.

Як же пережити цей непростий період? Відповідь напрошується сам собою - нудить вагітних зазвичай на їжу. Потрібно просто з'ясувати найбільш «неприємні» продукти і спробувати прибрати їх з раціону. Хоча б тимчасово, до закінчення першого триместру. Правильно вибирайте їжу і питво. З пиття дуже рекомендується м'ятний чай з часточкою лимона, особливо вранці. Він не тільки знімає напади нудоти, але і насичує організм вітаміном С. Від гострої і жирної їжі краще відмовитися. А приймати їжу часто, але потроху. До речі, останнє правило допоможе вам не набрати зайву вагу під час вагітності. Деякі майбутні мами стверджують, що від нудоти рятує ложечка меду.

З напоїв слід виключити газовану мінеральну воду, і взагалі лікувальну та лікувально-столову мінералку краще не пити, замінити її їдальні без газу. Перші 2 можуть мати несприятливий вплив на шлунок, все-таки, це майже ліки... Не варто пити натуральні соки з картонних упаковок. Краще купіть соковижималку і робіть соки самі, але їх необхідно розбавляти. Ще один напій, протипоказаний вагітним - це кава, особливо дешевий розчинний, який викликає печію.

Якщо вас почало нудити - відразу не панікуйте і не малюйте страшні картини. Просто скористайтеся нашими рекомендаціями, і виключіть все те, що провокує приступи.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua