← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Коли починається токсикоз при вагітності

Коли починається токсикоз у вагітних

Коли починається токсикоз при вагітностіКоли починається токсикоз при вагітності - питання дуже часто задається як жінками, які намагаються визначити наявність або відсутність у себе вагітності або в перші дні після початку затримки менструації, так і майбутніми мамами, які вважають дане неприємне стан даністю. Давайте розберемо це питання.

На щастя, далеко не всім майбутнім мамам загрожують нудота і блювота. Багато хто так і не дізнаються, коли починається токсикоз у вагітних, і наскільки сильно він виражається. Існує досить багато версій про причини виникнення даного стану. Одні лікарі стверджують, що це пов'язано з гормональною перебудовою організму, інші пов'язують токсикоз з раннім віком вагітної і різними хронічними захворюваннями, а психологи взагалі вважають, що токсикоз виникає у жінок, не готових до материнства. Однак, з останнім твердженням можна посперечатися. Часто токсикозом страждають жінки, що виношують довгоочікуваних діточок аж ніяк не молодому віці.

На питання - коли починається токсикоз, лікарі зазвичай відповідають, що ранній - в першому триместрі вагітності, завершується до 12-14 тижнів, а іноді й раніше. Ранній... а який буває ще? Крім раннього токсикозу, про який відомо, мабуть, усім, існує ще і пізній токсикоз. Медичне його назва - гестоз. Але симптоми його відрізняються - нудота, блювота можуть бути, але найголовніше і небезпечне - це підвищений артеріальний тиск і різні процеси в організмі, які можуть навіть призвести до втрати зору і відмови роботи нирок. Звичайно, такі важкі ситуації зараз рідкість. Якщо жінка стоїть на обліку по вагітності, то лікар на кожному прийомі вимірює артеріальний тиск, дає направлення на аналіз сечі, перевіряє, чи є набряки. Таким чином помітити прояви пізнього токсикозу можна на самих ранніх його стадіях, коли може бути проведено профілактичне лікування, і до мінімуму прибрані негативні чинники, які сприяють його розвитку. Наприклад, куріння - це дуже небезпечний фактор, який в абсолютній більшості випадків призводить до підвищення артеріального тиску. Пізній токсикоз виникає в останньому триместрі вагітності, іноді навіть в середині другого - і ця ситуація набагато небезпечніше.

Але повернемося до нашого такому поширеному раннього токсикозу. У одних жінок він з'являється з самого початку затримки менструації, у інших - з 5-6 тижня. Все це індивідуально, також як і ступінь вираженості. Хтось відбувається легкої ранковою нудотою, а іншим потрібне серйозне лікування у стаціонарі через небезпеку зневоднення при частій блювоті. Тяжкість перебігу не залежить від того, коли починається токсикоз - мало не відразу після імплантації яйцеклітини в стінку матки, або в середині, або навіть в кінці першого триместру.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua