← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Коли з'являється живіт при вагітності

Як стає видно живіт при вагітності

Коли з'являється живіт при першій, другій вагітностіКоли з'являється живіт при вагітності всі майбутні мами, для яких дитина бажана, дуже радіють. Адже багато жінок тільки тоді дійсно починають усвідомлювати, що дуже скоро стануть мамами. Крім того, прокидається гордість за своє становище.

Коли ж живіт у вагітних починає рости, з якого терміну пора буде запасатися нової одягом? Існують лише строки зростання матки, її довжини, яку лікарі вимірюють за допомогою сантиметрової стрічки вже у другому триместрі. У худих вагітних живіт з'являється у другому триместрі. Явно животик стає помітним на термін близько 16 тижнів, якщо жінка надіває обтягуючий одяг. Інша справа, коли є зайва вага, жирові відкладення на черевній стінці. Вони можуть приховувати животик і до 25 тижнів. Тобто при вагітності у повних живіт з'являється значно пізніше, ніж у струнких дівчат. Матка росте точно так само, але візуально це не видно.

Крім того, черевна стінка у струнких первісток зазвичай починає відхилятися вперед трохи пізніше, ніж у повторнородящих. Це пов'язано з ослабленим м'язовим тонусом у других. І цей тонус буде тим слабше, чим менше часу пройшло від попередньої вагітності. При першій вагітності живіт з'являється іноді трохи раніше. Але пов'язано це з цілком фізіологічними причинами - здуттям живота, приміром, неприємністю, яка може трапитися з кожною майбутньою мамою. Ще швидко вирости живіт може при відкладення зайвого жиру в області талії. Якщо це відбувається з худенькою жінкою, то сприймається саме як зростання живота при вагітності. І навіть якщо друга вагітність коли з'являється живіт, якщо це відбувається дуже рано, потрібно думати не про те, що у вас, можливо, двійня або велика дитина, а зайва вага або проблеми з кишечником.

Чому ж питання збільшення живота так турбує майбутніх мам? Справа в тому, що до появи ворушінь дитини, жінка ніяк не відчуває свою вагітність, за винятком зміни форм тіла. І якщо нічого не змінюється, а у знайомих з таким же терміном вагітності вже видно животик, у жінки можуть виникнути підозри про те, що з дитиною щось не так.

Перевірити чи все в порядку можна, відвідавши лікаря в цьому випадку. Він не тільки виміряє довжину матки, але і прослухає за допомогою акушерського стетоскопа серцебиття плоду. Якщо сердечко дитини стукає - все в порядку. У першому триместрі точно сказати, що вагітність розвивається, можна за результатами ультразвукового дослідження, так як акушерським стетоскопом серцебиття дитини ще нечутно.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua