← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Коли з'являються перші ознаки вагітності

Коли проявляються перші ознаки вагітності

Коли проявляються перші ознаки вагітностіКоли з'являються перші ознаки вагітності, які може відчути жінка? На жаль, чіткої відповіді на питання не існує. Все залежить від індивідуальних особливостей організму. Звичайно, тест, проведений в перший день затримки менструації, покаже точний, з вірогідністю до 90%, результат. Але багато хто хоче отримати відповідь як можна раніше. Поспішаємо вас порадувати: перші ознаки до затримки проявляються вже на наступний тиждень після зачаття. Звичайно, вони є непрямими - з точністю визначити вагітні ви чи ні можна тільки після проведення тесту, або відвідавши кабінет гінеколога.

Ознаки, що вказують на вагітність

Помічено, що вже через 1-2 тижні після запліднення яйцеклітини можна спостерігати деякі зміни в організмі, які свідчать про наявність вагітності. Ось деякі з них.

1. Поява дуже слабких кров'янистих виділень, іноді коричневого або рожевого кольору. Це - імплантанційне кровотеча, воно свідчить про прикріплення ембріона до стінки матки. Ця ознака виявляється не у всіх, або кількість крові настільки мало, що її дуже важко помітити.

2. Легке нездужання, таке, що буває в самому початку при грипі чи застуді. Також у першому триместрі вагітності часто спостерігається підвищення температури тіла до субфебрильних значень.

3. У багатьох жінок з'являється надмірна чутливість грудей, або навпаки - ніяких змін немає, коли до цього перед місячними постійно хворіла і «набрякала» груди.

4. Прискорене сечовипускання.

5. Різке зниження тиску і, як наслідок, запаморочення, мігрень, сонливість і навіть непритомність.

Отже, перші ознаки вагітності з'являються через 7-14 днів після зачаття, часто жінки спостерігають не тільки зміну свого фізичного, але і психосоматичного стану.

Коли замість психолога потрібно відвідати гінеколога

Багато матусі розповідають, що ще до настання затримки вони точно визначили наявність вагітності за такими ознаками.

1. «Звірячий» апетит і виникнення пристрастей до певного виду продуктів. Неприйняття звичних страв.

2. Підвищене слиновиділення, неприйняття різних запахів і нудота. За статистикою, подібними недугами страждає половина жінок, починаючи з 2-ї і далі тижні вагітності.

3. Сонливість. Причому сон стає поверхневим, неспокійним. Жінка прокидається вночі і не можете заснути, або навіть після 8-10-годин, проведених у ліжку, відчуває себе втомленою і «розбитою».

4. Порушення терморегуляції - може кидати то в жар, то в холод. Це пов'язано з уже згаданими різкими змінами артеріального тиску.

Перераховані ознаки - лише непрямі показники вагітності. І хоча багато жінок говорять, що відчували зародження нового життя ще до перших тестів і відвідувань гінеколога, при появі перших підозри на вагітність рекомендується звернутися в жіночу консультацію за ранньою діагностикою.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua