← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Коли дитина ворушиться

Перші ворушіння плоду при вагітності

Коли ворушиться дитина при першій, другій вагітностіКоли ворушиться дитина при вагітності, його мати зазнає незабутні, дуже приємні почуття. Коли повинні почати відчуватися рухи плоду, на який тижня і що робити у випадку, якщо жінка в цей час нічого не відчуває?

У первісток дитина починає ворушитися рівно в 20 тижнів. Гінекологи обов'язково радять своїм пацієнткам запам'ятати дату перших рухів малюка, так як цей день вважається половиною вагітності, і, додавши до нього 20 тижнів, ми можемо отримати досить точну передбачувану дату пологів. Зазвичай перші ворушіння плоду при вагітності відчутні тільки в стані повного спокою. Жінки їх описують як лоскотання всередині живота, помахи крил метелика, проведення усередині живота пір'їнкою. На цих термінах руху малюка відчуваються нерегулярно, іноді навіть не кожен день. Багато що залежить від індивідуальної чутливості мами. Коли ворушиться дитина при першій вагітності - це сприймається як справжнє диво, дуже піднімає настрій.

Але якщо в належні терміни мама не відчуває своє дитя, це повинно насторожити. Частіше за все, справа в тому, що жінка не може відрізнити їх від роботи кишечника. Лікар зможе точно сказати, чи все в порядку. На такому терміні вже легко прослуховується серцебиття плода за допомогою акушерського стетоскопа. Про темпи розвитку дитини можна також судити по висоті стояння дна матки, яке вимірюється за допомогою сантиметрової стрічки лікарем або медичною сестрою. Ще більш точні дані можна отримати, якщо пройти КТГ або ультразвукове дослідження. До речі, УЗД рекомендовано проводити саме на терміні 20 тижнів. На моніторі лікар зможе побачити і рухи плоду, і його серцебиття, а також оцінити наскільки правильно розвинені його органи і системи.

При другій вагітності дитина почне ворушитися раніше приблизно на 2 тижні. Але справа зовсім не в тому, що такі діти швидше розвиваються. Просто жінки, які вже зазнавали дані почуття, ні з чим їх не переплутають. Діти ж ворушаться навіть у першому триместрі вагітності, тільки рухи їх ніяк не відчуваються. Дату, коли ворушиться дитина при другій вагітності вперше, потрібно так само запам'ятати і сказати лікаря, щоб той вніс про це інформацію в диспансерную карту. До цієї дати додадуть 22 тижні і отримають приблизну дату пологів. Якщо ж у 18 тижнів жінка не відчуває поштовхи дитини - це привід відвідати лікаря, як мінімум.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua