← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Коли можна дізнатися стать дитини

Яким чином і на якому терміні можна дізнатися стать дитини

Коли можна дізнатися стать дитиниКоли можна дізнатися стать дитини з більшою часткою вірогідності? Які існують народні прикмети і чи варто їм довіряти? Ці питання дуже актуальні для багатьох молодих пар. Спробуємо у всьому цьому розібратися.

Якщо вірити різним прикметам, можна дізнатися стать дитини безкоштовно, тобто не витративши ні копійки на медичні дослідження, ще до його зачаття! Для цього можна використовувати спеціальну китайську таблицю, а також методики зразок підрахунку віку крові. Є думка, що кров у людини має властивість оновлюватися. І що стосується молодих людей, той чия кров виявиться «свіже» і «вирішить» стать майбутньої дитини. Тобто, якщо кров чоловіка буде молодше - народиться хлопчик і навпаки. Кров оновлюється у жінок кожні 3 роки, у чоловіків - кожні 4 роки, а також в результаті різних захворювань, патологій, медичних процедур, хірургічних втручань, коли відбувається крововтрата. Залишилося тільки провести математичний підрахунок, а потім планувати зачаття на «потрібний» період.

Якщо цей варіант здається вам занадто складним, спробуйте скористатися цією народною прикметою, якщо статевий акт, в результаті якого відбулося зачаття, був у похмуру, дощову погоду - народиться дівчинка, а якщо в ясну, сонячну - хлопчик.

А чи можна дізнатися стать дитини ще до того часу, як його можна буде побачити на УЗД, тобто - в першу половину вагітності? Якщо знову-таки, вірити народним прикметам, більшість з яких маячні, то так. А ось деякі з найбільш відомих і популярних.

1. У одних жінок в період виношування дитини зовнішність значно поліпшується. Шкіра стає менш жирної, волосся більш густими на голові і менш помітними в інших місцях. У інших же висипають вугрі, волосся стають рідкісними, а на ногах і в пахвовій западині навпаки починають швидко і рясно рости. Так от, є думка, що другі, з більшою часткою ймовірності, чекають хлопчиків, а їх проблеми із зовнішністю пов'язані з підвищенням рівня чоловічих гормонів внаслідок виношування хлопчиків. Звичайно ж, сучасні медики цю версію категорично відкидають.

2. Форма живота і особливості розподілу жирових відкладень на тілі. Кажуть, що при виношуванні хлопчиків мами залишаються стрункими, ззаду навіть неможливо зрозуміти, що вони у становищі, так як в талії фігура не «розпливається». Мами дівчаток же навпаки розпливаються в талії. З цим теж можна посперечатися... Скоріше форма живота матері буде залежати від положення всередині дитини, а також індивідуальних конституційних особливостей.

3. Переваги в їжі. Виявляється, можна дізнатися стать дитини наступним чином. Якщо жінка їсть хліб із скоринкою - вона народить хлопчика, якщо без - дівчинку. Якщо майбутня мати любить солодке і майже не їсть м'яса, то це також означає те, що вона народить дочку.

4. Токсикоз. Найчастіше він трапляється у жінок, які виношують дівчаток.

5. Підвісьте голку на нитку і тримаєте над животом. Якщо голка кружляє - буде хлопчик, якщо гойдається в сторони - дівчинка.

6. Нехай хто-небудь попросить вагітну показати руки. Якщо вона покаже долонями вгору - народить дівчинку, якщо тильну сторону - хлопчика. Хоча психологи цю особливість трактують інакше. Вгору долонями простягають руки сміливі, відкриті, життєрадісні люди, а тильною стороною - недовірливі, замкнуті в собі інтроверти.

7. Частота серцевих скорочень. Через черевну стінку серцебиття зазвичай починають прослуховувати після 18-20 тижнів, раніше ж дізнатися його частоту можна за допомогою УЗД. Більше 140-150 ударів на хвилину зазвичай мають дівчинки, рідше сердечко стукає у хлопчиків, хоча і те і інше не вважається відхиленням.

8. Пригадайте статевий акт, в результаті якого, як ви вважаєте, відбулося зачаття. Якщо статевий акт випав на день овуляції (її ознаки: рясні виділення з статевих шляхів, підвищення лібідо, базальна температура-вище 37 градусів, буває в середині менструального циклу), то, швидше за все, народиться хлопчик. Якщо ж статевий акт був незадовго до овуляції, то дівчинка.

Цікава також версія про роль пози, використовуваної при статевому акті. Кажуть, що в позі «чоловік ззаду» частіше виходять хлопчики, а в місіонерській і в позі «наїзниці» - дівчатка.

Звичайно, не варто серйозно сприймати всі описані вище ознаки. Про те, на якому терміні можна дізнатися стать дитини, нам чітко відповідають фахівці з УЗД - на 14 тижні і пізніше, причому, чим пізніше виконано УЗД, тим точніше буде результат. Так, дослідження ультразвуком в 20 тижнів практично безпомилково допомагає дізнатися стать майбутньої дитини.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua