← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Краснуха у вагітність

КраснухаВам здається, що подібне захворювання родом з дитинства? Дійсно, краснуху в основному хворіють малюки. Але іноді ця недуга може потурбувати дорослих і, що саме неприємне - майбутню маму. Тому дізнайтеся про краснухи все, щоб не дати їй жодного шансу нашкодити вам.Зараження краснухою

Вірус краснухи боїться свіжого повітря і швидко гине під впливом сонячних променів. Але в закритому приміщенні він стрімко поширюється. Заразитися краснухою можна від хворої людини повітряно-крапельним шляхом, причому небезпека існує як за тиждень до появи висипки, так і через 7-10 днів після її зникнення. Рожеві цятки на шкірі, збільшені лімфовузли на потилиці і за вухами, підвищена температура, нежить і кашель - все це типові ознаки краснухи у дітей.

Дорослі переносять хворобу набагато важче. Загальне фізичне нездужання, ломота в м'язах і суглобах, головний біль, озноб, лихоманка, сухий кашель, постійне відчуття першіння в горлі, рясна висипка, що зливається в суцільні плями, - так «відіграється» краснуха на тих, хто не перехворів нею в дитинстві. Але в деяких випадках вона може протікати і безсимптомно. Правда, вірогідність вашої зустрічі з краснухою задоволена мала.

Вчені, які займаються вивченням краснухи, підрахували: епідемія цього захворювання повторюється приблизно раз на 700 років. Останній раз вона була в середині минулого століття, так що найближчим часом масове зараження нам не загрожує. Але все-таки трапляються поодинокі спалахи, і відбувається це приблизно через 5-7 років. Щоб застрахувати себе і майбутнього малюка від проблем зі здоров'ям, ви повинні суворо дотримуватися правил профілактики.Синдром вродженої краснухи

Майбутній мамі потрібно бути особливо обережною. Справа в тому, що вірус краснухи може проникнути через плаценту і потрапити в організм дитини. У такому випадку лікар буде наполягати навіть на перериванні вагітності. Адже якщо зараження відбудеться в першому триместрі, висока ймовірність виникнення серйозних ускладнень у розвитку плоду. Навіть якщо малюк з'явиться на світ без видимих вад, у нього діагностується «синдром вродженої краснухи».

Малюк буде сильно відставати у фізичному і психічному розвитку від своїх однолітків. Вірус може зберігатися в організмі дитини 2-3 роки і впливати на його загальний стан. Але чим більше термін вагітності, тим менше ймовірність інфікування плоду, а значить, більше шансів у майбутньої мами народити здорового малюка, незважаючи на її зараження.Профілактика краснухи при вагітності

Попередити появу краснухи простіше, ніж вилікувати хворобу. Терапія спрямована тільки на усунення загального нездужання, а вірус до цього моменту вже може завдати непоправної шкоди. Але навіть якщо ви контактували з хворим на краснуху, не варто зневірятися. Це ще не означає, що ви обов'язково захворієте. Першим ділом проконсультуйтеся з лікарем. Він порадить зробити спеціальний аналіз, щоб перевірити, який у вас рівень «противокраснушных» антитіл ( імуноглобулінів G ). Вони створюють надійний бар'єр для вірусу.

Їх наявність в організмі говорить про те, що в минулому ви перехворіли краснухою. Не дивуйтеся, що ви не пам'ятаєте цього: іноді захворювання проходить практично безсимптомно. Якщо кількість антитіл у вас в крові досить високо, то можна не хвилюватися за стан здоров'я - свого і майбутнього малюка. Адже стійкий імунітет до краснухи формується тільки у випадку, якщо людина перенесла це захворювання.

Якщо ж ви ніколи не хворіли на краснуху, займіться профілактикою. У перші місяці вагітності не ходіть в місця скупчення дітей. В деяких випадках потрібно обов'язково вжити заходів, щоб захиститися від краснухи. Так, ймовірність підхопити вірус зростає, якщо ви живете в гуртожитку або працюєте в дитячому садку, в школі або в дитячій поліклініці, а отже, часто контактуєте з дітьми.

Найнадійніший спосіб захиститися від краснухи - щеплення. Вона входить в календар обов'язкових щеплень, які роблять в дитинстві. А дівчаткам у віці 13-15 років її проводять додатково. Імунітету сучасних вакцин вистачає на 20 років. Якщо ви збираєтеся народити дитину, порадьтеся з лікарем: можливо, варто зробити щеплення. Планувати вагітність треба не раніше, ніж через 2-3 місяці після вакцинації від краснухи.

краснуха і вагітністьКРАСНУХА І ВАГІТНІСТЬ

Краснуха
Краснуха і вагітність


на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua