← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Краснуха і вагітність

КраснухаКраснуха - інфекційно-вірусна хвороба, що передається повітряно-крапельним шляхом - найчастіше зустрічається у дошкільнят. Діти легко переносять цю хворобу, а після у них формується до неї міцний імунітет. Інша справа, якщо краснуху заразиться майбутня мама.

Деякий час тому було встановлено зв'язок між вродженою катарактою очей у дитини ( помутніння кришталика, що викликає помітне погіршення зору ) і краснуху, яку перенесла під час вагітності жінка. Крім того, було помічено, що вроджена катаракта, викликана вірусом краснухи, зазвичай поєднується з проблемами в роботі серцево-судинної системи і глухотою у дитини.Симптоми краснухи

Краснуха починається з припухання лімфатичний вузлів на шиї і потилиці. Через один-три дні на обличчі і шиї з'являється висипка, яка швидко ( протягом декількох годин ) поширюється по всьому тілу: спині, сідницях, руках і ногах. При цьому температура звичайно залишається нормальною або злегка підвищується. Заразитися краснухою можна за один-два дні до появи висипу і в той час, поки вона тримається на тілі. Саме тому хворої дитини краще ізолювати до повного одужання, тобто приблизно на шість днів.

При хворобі у вагітної жінки температура піднімається до 37-37 .3С, з'являється головний біль, безсоння, слабкість, світлобоязнь. На шкірі виникають дрібні цятки овальної або круглої форми, блідо-рожевого кольору, також у майбутньої мами висипання можуть зливатися у великі червоні плями. Через три-чотири дні висип зникає, не залишаючи слідів.Краснуха і вагітність

Якщо жінка захворіє на краснуху в першому триместрі 9-місячного очікування, вірус обов'язково досягає майбутнього малюка і заразить його, з-за чого вагітність може перерватися. У разі, якщо цього не станеться, швидше за все, відразу після народження у малюка виявлять ознаки вродженої краснухи: катаракту, глухоту, порок серця. Протягом декількох місяців після народження діти з природженою краснухою залишаються заразними.

Якщо майбутня мама ніколи не хворіла на краснуху, а в першому триместрі вагітності поспілкувалася з хворим, лікар направить її на спеціальний аналіз крові для дослідження противокраснушных антитіл. Втім, їх наявність ще не говорить про те, що жінка хвора, дослідження слід повторити через два-чотири тижні. Якщо титр антитіл збільшиться в чотири рази, значить, майбутня мама хвора на краснуху, незалежно від того, є у неї видимі ознаки хвороби чи ні. У цьому випадку лікарі настійно радять перервати вагітність.

Увага! Виявлення противокраснушных антитіл у першому аналізі не є показанням до переривання вагітності. Що стосується другого і третього триместру, і в тому і в іншому випадку ситуація складається сприятливіші: вірус краснухи навряд ля зможе подіяти на дитину, саме тому переривати вагітність, швидше за все, не знадобиться. Щоб позбутися від хвороби, майбутній мамі потрібно вести спокійний спосіб життя.Запобіжні заходи

Вважається, що близько 20% жінок не мають імунітету проти краснухи і можуть заразитися нею під час вагітності, з-за чого у дитини, швидше за все, виникнути великі неприємності. Щоб вберегти себе від хвороби, до моменту настання вагітності варто зробити щеплення проти краснухи. Для цього майбутній мамі потрібно самостійно придбати в аптеці вакцину «Рудивакс» і вирушити з нею в поліклініку, щоб її прищепив лікар. Крім того, лікар рекомендує всім вагітним жінкам, у яких є старші діти, суворо стежити за тим, що відбувається в дитячому саду або школі, де навчається дитина, щоб не пропустити можливу епідемію краснухи.

В європейських країнах проблему захисту від краснухи вирішують простіше, без вакцинації: до дівчинки 6-10 років, хворої на краснуху, спеціально запрошують подружок, щоб вони могли заразитися, одужати і отримати стійкий імунітет до хвороби, що в подальшому під час вагітності захистить її і майбутнього малюка від інфікування вірусом краснухи. Якщо ж дівчина не хворіла на краснуху, перед заміжжям або планованою вагітністю вона обов'язково повинна зробити щеплення.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua