← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Кровотеча на ранніх термінах вагітності

Кровотеча або місячні на ранніх термінах вагітності

Кровотеча або місячні на ранніх термінах вагітностіКровотеча на ранніх термінах вагітності виникає нерідко. Найчастіше причиною цього є викидень або загроза його виникнення. Як потрібно поступити жінці, яка, будучи в положенні, помітила у себе кров на білизну?

Багато залежить від того, чи хоче жінка зберегти дитину. Якщо ні, причому виділення, що мажуться, їхати до гінеколога терміново необов'язково. Хоча відвідати його в найближчі 2-3 дні все ж слід, якщо дорожите своїм здоров'ям. Справа в тому, що питання кровотеча або місячні на ранніх термінах вагітності бувають навіть не варто. Це не норма. Варіанта всього три: це або завмерла вагітність, або розвивається, але готова в будь-який момент зупинитися, а бути може, навіть позаматкова. Тобто що робити при кровотечі на ранніх термінах вагітності найкраще розповість лікар після огляду.

Ті жінки, які хочуть зберегти дитину, повинні розуміти, що не завжди це можливо. Одна справа, якщо проблема полягає в недостатній вироблення гормону прогестерону, в такому випадку ситуацію можна поправити, якщо організм буде отримувати його синтетичні аналоги. Лікарі призначають всім жінкам із загрозою викидня спеціальні препарати в таблетках або вагінальних свічках. І зовсім інша справа, якщо організм намагається позбутися нежиттєздатного ембріона з численними вадами розвитку. І це тільки одна ситуація, коли дитину не можна зберегти. А які ще в ранньому терміні вагітності кровотеча причини може мати фатальні для майбутньої дитини?

1. Позаматкова вагітність. Якщо плідне яйце имплантировалось в яєчнику, матковій трубі або черевної порожнини, на жаль, перемістити його звідти ніяк не вийде. Розвиватися дитина, крім як у матці, ніде не зможе. Максимум, вагітність може продовжуватися до тих пір, поки плодове яйце не порве тканини органу і не почнеться його відшарування. А це загрожує загибеллю жінки. Ну а кровотеча при вагітності на ранньому терміні може бути першим симптомом цієї важкої патології. Лікування в даному випадку тільки оперативне. Якщо ж діагноз поставлено при невеликих розмірах плодового яйця, лікування в деяких випадках може бути медикаментозним.

2. Завмерла вагітність. Якщо ембріон перестав розвиватися, загинув, а про це свідчить відсутнє серцебиття, воскресити його ніяк не вийде. Зазвичай при завмерлої вагітності в такій ситуації кров'янисті або коричневі виділення відразу не з'являються, тільки через 1-4 тижні. Діагностувати загибель ембріона можна за допомогою УЗД, рівнем гормону ХГЛ у крові або по суб'єктивних відчуттях - груди може перестати бути напруженою, токсикоз пропадає, тобто жінка перестає відчувати себе вагітною.

3. Почався викидень. Якщо відшарування плодового яйця або хоріона велика, і тим більше якщо повна, щось робити марно. Якщо термін вагітності маленький (1-2 тижні затримки), лікарі можуть залишити жінку під наглядом, не робити «чистку» матки, почекати поки не відбудеться мимовільний викидень, а потім зробити УЗД, щоб переконатися, що викидень був повним. Або ж відразу провести процедуру вискоблювання - це актуально при більшому терміні вагітності, а також масивній кровотечі.
Якщо ж у жінки тільки «загроза», то їй необхідно дотримувати постільний режим і обов'язково статевий спокій. Підтримуючу вагітність терапію проводять в стаціонарах. Крім препаратів прогестерону, можуть бути призначені легкі заспокійливі засоби та спазмолітики.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua