← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Кровотеча при вагітності

Причини кровотечі при вагітності

Кровотеча при вагітності на ранніх, пізніх термінахКровотеча при вагітності одночасно з сильними болями внизу живота - ознака мимовільного викидня. При частковому мимовільному аборті збереження вагітності неможливо, так як плід вже загинув, лікарі роблять вишкрібання порожнини матки для попередження розвитку інфекції. Якщо вагітність ускладнена - багатоплідна або настала в результаті ЕКО, нерідко один або кілька нежиттєздатних ембріонів відторгаються.

Кровотеча в першому триместрі вагітності у вигляді викидня нерідко починається з-за так званої генетичної поломки. Організм сам позбавляється від дефектного плода. Звичайно вже через півроку з високою ймовірністю можна без ускладнень виносити здорову дитину. Інші причини кровотечі на ранніх термінах вагітності - інфекція сечостатевої системи, хронічні хвороби, активне куріння і вживання алкогольних напоїв, прийом ліків, стрес, фізичне насильство і т. п.

Необільние, мажучі, іноді коричневі виділення найчастіше є симптомом загрози викидня або завмерлої вагітності. Частою причиною є недостатня кількість прогестерону. Можливість врятувати дитини залежить від того, як швидко майбутня мати звернулася за допомогою. Якщо почалася кровотеча зі згустками при вагітності на ранніх термінах, то результат буде сумним... Раптове зникнення почався токсикоз, зменшення грудях або інших симптомів» має насторожити. Швидше за все, має місце загибель ембріона.

Розвиток плоду поза порожнини матки - ще одна причина чому виникає кровотеча при вагітності на ранньому терміні до 10-12 тижнів. Симптоми можуть з'явитися вже на другому місяці від зачаття, коли починається швидке зростання плодового яйця в матковій трубі. Кровотеча при цьому буде помітно відрізнятися від менструального, супроводжуватися сильними болями, іноді «стріляють» у крижі. У запущених випадках до описаних симптомів приєднуються непритомність, анемія, слабкість. Якщо в анамнезі були випадки інфекційних захворювань яєчників, маткових труб, порожнинні операції на черевній порожнині, ендометріоз, аборти і позаматкові вагітності - ймовірність ектопічної вагітності зростає.

Іноді причиною кровотеч можуть бути поліпи (нарости на слизової матки), ерозія, міома, рак шийки матки, захоплення сексом (може травмуватися шийка матки або піхви), аномалії будови матки, огляд лікаря або взяття мазка. У рідкісних випадках ембріон прикріплюється у цервікальному каналі (в самій шийці), що викликає рясні кров'янисті виділення.

На пізніх термінах кровотеча при вагітності - ознака передчасного відшарування плаценти. Можливість продовжувати виношування плоду залежить від стану здоров'я майбутньої матері і дитини, ступеня та типу відшарування, крововтрати. В особливо важких випадках проводиться екстрене кесарів. При цьому в першу чергу лікарі намагаються врятувати матір.

На пізніх термінах причиною безболісних кровотеч може бути низька плацентация. Виявляється це у другому триместрі, і є висока ймовірність, що ближче до пологів плацента в процесі росту займе правильне положення. Якщо до кінця третього триместру положення плаценти не змінилося, то вагітній показано кесарів, так як природні пологи призведуть до загибелі матері і плода.

Низька плацентация у третьому триместрі може призвести до затримки розвитку плода з-за того, що в нижній частині матки судини дрібні і недостатнє харчування дитини. Іноді плацента глибоко вростає в матку. Така патологія призводить до масивної кровотечі, і єдиним способом зупинити його є видалення матки.

Навіть незначні кров'янисті виділення на будь-якому терміні вагітності повинні змусити майбутню матір звернутися за екстреною допомогою. Хоча в інтернеті існує думка про те, що в основному кровотечі безпечні, але саме вони займають лідируюче місце в списку причин материнської і дитячої смертності. Тільки кваліфікований лікар на підставі огляду, аналізів і зібраного анамнезу зможе визначити ступінь безпеки кровотечі.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua