← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Курантил при вагітності

Застосування куранти при вагітності

Застосування куранти при вагітностіКурантил при вагітності досить часто призначається жінкам, причому навіть цілком здоровим. Що це за ліки, в яких випадках призначається, для яких цілей?

На жаль, все частіше лікарі призначають різні лікарські засоби майбутнім мамам просто для «профілактики». Це комплексні вітаміни, Магне-B6, Но-шпа та ін. Список досить значний. Застосування куранти при вагітності рекомендується для профілактики тромбозів (так написано в багатьох листівках, розповсюджуваних у жіночих консультаціях), внутрішньоутробної затримки розвитку плода, плацентарної недостатності, передчасному дозріванні плаценти. Нерідко призначається курантил при плануванні вагітності при різних патологіях кровоносної системи. Але немає прямих доказів ефективності цього лікарського засобу саме для даних цілей. Підставою для призначення є відоме властивість цього ліки «розріджувати» кров, тобто забезпечувати надходження поживних речовин і кисню до плоду.

Якщо ні, то курантил при вагітності для чого приймається? Даним препаратом сучасні лікарі іноді замінюють аспірин, якщо жінка його не переносить. А він приймається для профілактики гестозу. Обов'язково слід пам'ятати, що ні в якому разі не можна приймати одночасно курантил і аспірин, так як при цьому багаторазово збільшується ризик побічних ефектів.

Чи можна при вагітності курантил приймати і з якого терміну? Якщо вірити інструкції, то так, причому на будь-якому терміні. Але проблеми з кровообігом частіше виникають у третьому триместрі. Виробники препарату ж обіцяють поліпшення плацентарного кровотоку, попередження дистрофічних змін у плаценті та гіпоксії плода.

Важливо: тільки якщо дозування куранти при вагітності правильна, можна добитися якогось ефекту, крім гомеопатичного. Чітко дотримуйтесь приписами лікаря, при необхідності консультуйтеся з іншими фахівцями.

Але тільки не приймайте препарат просто так. Є в практиці російських лікарів випадки, коли у вагітних жінок, що приймають велику кількість Бадів і лікарських препаратів, виникав токсичний, лікарський гепатит. Тому, якщо немає необхідності - ліки приймати не потрібно, пожалійте свою печінку. І не варто приймати препарати, ефективність яких викликає сумніви.

Крім того, курантил при вагітності відгуки не завжди отримує хороші, так як має багато побічних дій і протипоказань до прийому. До протипоказань відносяться важкі хвороби серця, підвищений або знижений артеріальний тиск, печінкова або ниркова недостатність. До побічних дій - головний біль, блювання, діарея, тахікардія, алергічні реакції.

І ще один цікавий нюанс: ефективність препарату, яку і так доволі складно досягти при неправильних дозах, знижується при вживанні натурального кави і чаю. Будьте уважні!Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua