← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Курантил при плануванні вагітності

Показання до прийому куранти при плануванні вагітності і побічні дії

Як приймати курантил при плануванні вагітностіКурантил при плануванні вагітності - одне з найбільш часто призначуваних лікарських засобів, нарівні з препаратами прогестерону і вітамінами. Для яких цілей призначається це досить серйозне ліки, що володіє яскраво вираженими побічними діями?

Не варто дивитися які курантил при плануванні вагітності відгуки отримує, оскільки у кожної жінки свої причини для його призначення, і нерідко дане ліки зовсім виписують для «профілактики». Згідно інструкції, курантил при вагітності призначається при підозрі або наявні ознаки фетоплацентарної недостатності, гіпоксії плоду. Дане ліки має властивість знижувати згортання крові, за типом дії аспірину, таким чином полегшуючи попадання в кровотік до плоду кисню і поживних речовин від його матері. Також препарат може бути ефективний для профілактики гестозу, якщо у жінки є високий ризик його виникнення.

Лікарі призначають і розповідають як приймати курантил при плануванні вагітності в самих різних ситуаціях, і треба сказати, що нерідко необгрунтовано. Так як препарат може запобігати утворенню тромбів у венах і артеріях, його призначають, якщо у жінки є в анамнезі тромбози і навіть просто при варикозі.

Інше дію куранти, описаний в інструкції, це зміцнення імунітету. А це значить, його можуть призначати для профілактики ГРВІ (в якості індуктора інтерферону), після лікування різних статевих інфекцій щоб уникнути рецидиву і т. д.

Стандартна дозування куранти при плануванні вагітності - 3 таблетки по 25 мг на добу, може бути призначена при безплідді. Так як вважається, що курантил надає сприятливу дію на ендометрій, в деякій мірі сприяє створенню гарних умов для зміцнення в ньому заплідненої яйцеклітини.

Якщо вам призначили дане ліки, але ви не бачите приводу до його прийому - обов'язково запитайте про це і свого лікаря, при необхідності проконсультуйтеся з іншими фахівцями. Врахуйте, що курантил має властивість різко знижувати артеріальний тиск, а це значить його треба з особливою обережністю приймати жінкам з пониженим тиском, а також приймає препарати від високого тиску. Якщо після прийому препарату ви відчули слабкість і запаморочення, проблема, швидше за все, саме в зниженні тиску.

Не можна пити курантил одночасно з аспірином та іншими препаратами аналогічної дії (коагулянтами). Несумісний курантил з вживанням натурального чаю і кави.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua