← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Страхи перед пологами

версія для друку

Страхи останнього місяцястрах перед пологамиМісяць до пологів - це багато чи мало? У кожного своє відчуття часу. Часто останні тижні перед пологами - найбільш хвилюючі. Як зберегти мир і спокій в душі?

Позаду 36 тижнів, і здається, що залишилося трохи. Радість і хвилювання переповнюють вас, хочеться скоріше отримати бажану нагороду в руки і притиснути її до серця. Однак за останні 4 тижні дитина набирається сил для здійснення подвигу - народження на світ білий. Нехай навіть часом стало тягнутися, як в уповільненій кінозйомці, кожен день всередині вас - зайва крапля енергії, яка знадобиться маленькому героєві. А всі «а раптом?», що мучать вас, не мають під собою ніякої реальної основи. Ну, хіба трохи.Страх боюсь що не встигну

Навіть дуже спокійна жінка перед пологами у міру зростання живота впадає в паніку. Кожного разу, виходячи з дому, вона боїться, що не встигне повернутися назад до початку пологів. Вона прислухається до кожного сигналу свого тіла, наче воно міна уповільненої дії. А якщо варто потрапити в невелику пробку, то може розридатися. Так стає страшно, що доведеться народжувати прямо в машині.

Панічні симптоми - нормальне явище, так чи інакше, супроводжує жінку протягом усього періоду вагітності. Однак вони не повинні створювати проблеми. Якщо важко керувати емоціями, слід звернутися до розуму. Статистика показує, що стрімкі пологи, яких побоюється більшість паникерш, трапляються лише в 5% випадків.

При цьому навіть стрімкі пологи в середньому триває близько півтори години, так що до найближчого пологового будинку ви, швидше за все, доїхати встигнете. А якщо вже міські пробки дійсно спіймають вас у пастку, то за законом ви маєте право через службу порятунку забезпечити собі VIP-обслуговування. Співробітники ГИБДД домчать вас з мигалкою і «вітерцем».Страх: дитина не ворушиться?

Ще із середини II триместру ви звикли до веселим іграм вашого бутуза. Як тільки ви лягаєте спати, маленький прокидається і стрибає у вас всередині так, немов грає у футбол. Весь живіт ходить ходором. А тут раптом перед пологами його поштовхи стають рідкісними, нерегулярними і ніби слабшають. Вам скоро народжувати, а він раптом втратив усі сили. Такі явища можуть спостерігатися у будь майбутньої матусі, але в їх основі зовсім не занепад сил малюка, а природні причини.

Раніше, коли дитятко було поменше, стрибати і гратися було легко. Тепер же йому постійно не вистачає простору. Як можна штовхнути те, що прямо навколо тебе? Звідси і відчуття, що поштовхи стали слабшими, глухіше. Можете не сумніватися, коли ваше дитя вибереться на світло, воно з лишком компенсує вимушений простій.

Звичайно, до рухів всередині вас треба уважно прислухатися. Однак, якщо дитинка щодня дає про себе знати, а самопочуття і аналізи в нормі, можете не сумніватися, все дійсно гаразд.Страх: мені колишньої вже не стати

страх перед пологамиДо 36-го тижня молоді матусі стоїчно переносять зміни зовнішнього вигляду, проте потім... Згадуючи себе перед пологами, ви ужасаетесь: «Я стала схоже на кулю. Навіть встати з ліжка стало проблемою. Живіт став величезним.» Всі навколо говорять, що материнство - це необхідність чимось жертвувати. І ви розумієте, що вам доведеться пожертвувати красою. Але ваш зовнішній вигляд - абсолютна норма. І дійсно, останні тижні перед пологами проходять, як правило, на межі можливостей. Не так-то просто упакувати майже вже готового до самостійного життя дитини в мініатюрний жіночий животик.

Крім того, організм, керуючись захисними функціями, уклав про запас на ваших стегнах і талії деяку кількість жиру і вологи. На всяк випадок, щоб було з чого виробляти молоко, якщо ви з якихось причин не зможете повноцінно харчуватися після пологів. І будьте впевнені, що всі ці нормальні жирові відкладення покинуть вас, як тільки ви народите.

Матка скоротиться, шкіра прийде в тонус, а вам залишиться лише трохи підкачати прес, і все! Можна сміливо радіти дива в рекордні терміни. Величезний живіт і ваша неповороткість на останніх тижнях - тимчасове явище. Як би ви не боялися залишитися такою назавжди, цього абсолютно точно не відбудеться. Підійде час, і ви станете такою ж стрункою, як і раніше.Страх: втрата для суспільства

Цей страх з особливою силою охоплює тих мам, хто до останнього тримався на роботі. Скільки мотузочці не витися, а в декрет йти все одно доведеться. Після 36-го тижня сил вистачає рівно на те, щоб їсти, спати і виганяти себе на корисну прогулянку по парку. В умовах рослинного способу життя недавні бізнес - леді відчувають надзвичайну пригніченість. «Я ніколи вже не зможу повернути робочу форму. Як може працювати жінка, яка тільки й думає, що їй ще кинути в рот. А після цього тут же знову лягає спати. Та мені не можна буде довірити навіть прибирання коридору» - возмущаетесь ви своєю уповільненою реакцією, коли до пологів залишається 2 тижні. Докори сумління з приводу того, що ви спите, закінчиться відразу після народження малюка.

Діти не дають можливості поспати зайвого, навіть коли ви будете на це згодні. Пам'ятайте це і сміливо закиньте подалі свої амбіції. Перед пологами ви маєте право відпочивати, спати і читати дурні сентиментальні книжки. Зовсім скоро у вас буде можливість витратити всі накопичені таким чином сили. Крім того, знайте, що здатність до творчих відкриттів та ділового мислення повертаються до матусям відразу ж, як тільки кров перестає циркулювати по додатковому кола, тобто після пологів.

За статистикою, жінки, повернувшись на роботу, адаптуються в графіку і повертають собі ділову вправність усього за 2-4 тижні. Немає приводів сумувати! Вченими давно встановлено, що в будь-якому відповідально справі найскладніша частина - фінал. У цей момент ви підведете баланс всім своїм зусиллям і хвилювань. Саме тоді вам на руки дадуть відповідь на всі ваші самі гарячі молитви. Залишилося трохи!на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua