← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Магне в6 при вагітності

Магне B6: чи потрібно приймати при вагітності

Як приймати магне в6 при вагітностіМагне В6 при вагітності призначають досить часто, поряд з різними вітамінними препаратами і спазмолітиками. Для чого потрібен його прийом майбутнім мамам, в які терміни і які можливі побічні дії?

Як ви вважаєте, яка найчастіша скарга майбутніх мам? Правильно, саме болі внизу живота. А викликаються вони скороченнями міометрія - м'язового шару матки. В цілому, це нормальне явище, але може заподіювати дискомфорт майбутньої матері, а для лікарів є причиною більш уважному спостереженню за даної вагітної і профілактичного призначення деяких лікарських засобів. До них відносяться спазмолітики - таблетки Но-шпи і ректальні свічки Папаверин, а також магнелис В6 при вагітності часто призначається. Останній препарат не допомагає швидко розслабити матку, але вважається, що служить профілактикою підвищеного її тонусу надалі. Тому його так часто прописують з перших же тижнів, а в другому і третьому триместрі магній В6 при вагітності допомагає позбутися від судом ніг - також дуже поширеної патології серед майбутніх мам.

Але невже зовсім не можна обійтися без цих ліків? Все ж у кожного з них є свої побічні дії. А препарати магнію так взагалі заважають засвоєнню заліза, що може стати причиною внутрішньоутробної гіпоксії плода і залізодефіцитної анемії. Тоді як причиною гіпертонусу матки найчастіше є не дефіцит магнію. Він взагалі виникає вкрай рідко, так як магній міститься практично у всіх продуктах харчування середньостатистичного росіянина. Тому навіть коли магне В6 при вагітності дозування правильна, поліпшення стану не спостерігається.

Що ж тоді робити? По-перше, потрібно розуміти, що підвищений тонус матки тільки тоді може бути небезпечний, якщо не в порядку шийка матки - якщо вона занадто коротка, розм'якшена або навіть трохи прочинені. Але в такому випадку не потрібно роздумувати, як приймати магне В6 при вагітності або який спазмолітик ефективніше, а лікуватися в стаціонарі і вжити заходів для недопущення подальшого розкриття шийки матки. Для цього на неї накладаються шви, або надівається спеціальне кільце.

Крім того, потрібно знати, що ефективні в плані захисту від викидня тільки препарати прогестерону. А магній може принести користь тільки при внутрішньом'язовому або внутрішньовенному введенні (мова йде про сульфате магнію).

Читати ж які магне В6 при вагітності відгуки в Інтернеті збирає за великим рахунком марно, так як самостійно оцінити його ефективність, особливо якщо він призначається у сукупності з іншими лікарськими засобами, вельми непросто.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua