← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Магнелис В6 при вагітності

Прийом магнелиса В6 під час вагітності

Магнелис В6 при вагітності дозуванняМагнелис В6 при вагітності призначають вітчизняні лікарі-гінекологи при будь-якому якийсь підозрі на загрозу викидня. Препарати магнію також в обов'язковому порядку призначать тим майбутнім мамам, у яких вже були невдалі вагітності або серйозні проблеми при попередніх вагітностях.

Серед препаратів, що містять магній найпоширенішими є вищезгаданий вітчизняний препарат і французький аналог. Його назва - магній В6 при вагітностіпризначають з метою ліквідації дефіциту магнію в організмі, який може викликати надмірну збудливість нервової системи і підвищений м'язовий тонус. Для призначення цього препарату при вагітності необхідні суворі медичні показання.

Дефіцит магнію може бути виявлений лабораторним способом. Біохімічне дослідження сироватки крові дозволяє виявити вміст магнію. Якщо його рівень нижче 0.7 ммоль на літр, має місце виражений дефіцит мікроелемента, його слід коригувати медикаментозно.

На практиці ж більшості жінок, що звертаються в жіночу консультацію зі скаргами на болі, що тягнуть внизу живота, ставиться діагноз «гіпертонус матки» і призначається маса препаратів, в тому числі і магній.

В чому суть цього заходу? Магній зменшує концентрацію кальцію. І це в свою чергу нормалізує м'язовий тонус, покращує самопочуття майбутньої матері.

Насправді, у практиці лікування загрози переривання вагітності у стаціонарі використовують ін'єкції сульфату магнію або його призначають внутрішньовенно. А при амбулаторному лікуванні, природно, призначають таблетки. У переважній більшості випадків про лабораторному виявленні дефіциту магнію мови не йде.

Лікарі просто перестраховуються. Така наша вітчизняна дійсність і наш менталітет. Лікар зобов'язаний призначити «чарівну таблетку» на всякий випадок, щоб не бути звинуваченим у бездіяльності. Нашим пацієнткам важко пояснити, що амбулаторно при загрозі викидня допомогти може тільки спокій і спокій, а з ліків - препарати прогестерону (в першу половину вагітності). І, якщо вагітність «життєздатна», вона неодмінно збережеться і буде розвиватися всупереч усім загрозам. А якщо ні, то ніякої магній не допоможе. Лише призначення прогестерону вагінально на ранніх термінах має сенс.

Парадокс в тому, що в інструкціях до препаратів магнію немає згадки про те, що вони ефективні в період вагітності. Жодне міжнародне медичне дослідження не підтвердило хоч якийсь ефективності цих препаратів щодо лікування загрози викидня.

Однак лікарі продовжують призначати ці ліки. Препарату магнелис В6 при вагітності рекомендована дозування становить 6-8 таблеток на добу. Призначають його зазвичай на кілька місяців і чергують з призначенням препаратів кальцію, щоб не виникло його дефіциту, що загрожує проблемами із зубами, волоссям, нігтями у майбутньої мами, так і для дитини навряд чи пройде безслідно.

Магнелис В6 при вагітності збирає відгуки позитивні. Пов'язано це насамперед з тим, що більшість проблем вирішуються самі собою. А ще частіше проблем не було зовсім. Так що ефект від «лікування» залишається незмінним. У ряді випадків може діяти ефект плацебо. Ну і в поодиноких випадках ці препарати дійсно допомагають в боротьбі з дефіцитом магнію.

Великою перевагою препаратів магнію є їх відносна безпека. Тобто профілактичний прийом цих ліків не завдасть шкоди майбутній дитині. Але не варто забувати, що хімічно синтезовані мінеральні речовини і вітаміни далеко не те ж саме, що природні. Магнію досить в овочах, зелені, крупах і горіхах.

На ранніх термінах вагітності жінці цілком достатньо повноцінно харчуватися цільними, а не рафінованими продуктами. Якщо жінка проживає (що дуже ймовірно) в йододефіцитному регіоні, рекомендований додатковий прийом препаратів йодиду калію. А також у першому триместрі необхідна фолієва кислота при вагітності у дозі не менше 400 мкг на добу. Вона допомагає запобігти дефекти нервової трубки у дитини, а також благотворно позначається на всьому протязі вагітності.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua