← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Магній В6 при вагітності

Магній В6 під час вагітності

Магній В6 при вагітності побічні діїМагній В6 при вагітності обговорюється багатьма майбутніми мамами як в інтернет-спільнотах, так і реальному житті. Що це таке? Офіційна назва препарату Магне В6. Така плутанина в назвах виникає основного компонента цього препарату - магнію. В яких випадках призначається даний препарат, кому він протипоказаний і які його побічні дії?

Не секрет, що однією з найбільш частих скарг майбутніх мам є тягнучі болі в нижній частині живота. Або як кажуть лікарі - гіпертонус матки. Даний симптом не вважається патологічним, якщо він не супроводжується іншими симптомами загрози викидня. Головне, на що дивиться сучасний гінеколог - це довжина шийки матки, визначається трансвагінальним датчиком. Якщо вона в нормі, і кров'янистих виділень немає, періодичний гіпертонус матки не страшний. Однак і в цих випадках лікарі призначають так зване профілактичне лікування, наприклад, магиний б6 при вагітності, який допомагає заповнити запаси магнію в організмі. Адже недолік цього мікроелемента може стати причиною відчутних спазми матки, а також судом кінцівок, що не рідкість у майбутніх мам. Справа в тому, що іони магній зганяють іони кальцію, тим самим розслабляючи міометрій.

Про те, що вітаміни при вагітності можна використовувати і в такій якості, відомо давно. І кожна друга жінка, що лежала у відділенні патології вагітності з діагнозом «загроза переривання вагітності», знайома з магнієм... Але в лікарні його пропонують майбутнім мамам не в таблетках, а призначають внутрішньом'язово або внутрішньовенно. І називається препарат по-іншому - сульфат магнію (MgSO4 25%), інше, більш відома назва - магнезія. Так, це ті самі болючі уколи. Пора б вже від них повністю відмовитися на користь крапельниць... Є дослідження, які підтверджують ефективність такого лікування (токолітичної терапії). А ось магнелис В6 при вагітності, або його французький аналог, наскільки ефективний ніхто не знає. Зазвичай його призначають «на всяк випадок» амбулаторно, а не при реальній загрозі викидня, коли допомогти можуть хіба що препарати прогестерону та (або) механічне стримування розкриття шийки матки шляхом накладання на неї швів або використання песарію.

Але повернемося до нашого препарату. Магній В6 при вагітності побічні дії теж має. При його прийомі у жінки може виникнути запор, здуття живота, нудота, блювання - то є неприємні явища з боку шлунково-кишкового тракту. Можливі алергічні реакції. Але, прочитавши про магній В6 при вагітності відгуки, можна зробити висновок, що у більшості випадків препарат переноситься добре. Протипоказаннями до прийому препарату служать ниркова недостатність, фенілкетонурія, непереносимість фруктози та ін.

Препарати магнію - це ліки, приймати їх для профілактики нерозсудливо. Тим більше що істинний недолік магнію зустрічається досить рідко, так як магній міститься в багатьох продуктах нашого столу. Їм багаті гречана крупа, квасоля, шпинат, молоко, пшеничний (білий) хліб, свинина, телятина, сир, морква та інші продукти.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua