← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Маловоддя при вагітності

версія для друку

Маловоддя: діагностика та лікування маловодия при вагітності

маловоддя при вагітностіВи відчуваєте біль, коли дитина ворушиться? Зверніться до лікаря, він призначить додаткове обстеження. Якщо обсяг навколоплідних вод всього 0,5 літра, ставлять діагноз: маловоддя при вагітності. Результат хвороби багато в чому залежить від часу її виникнення. Найбільш небезпечне маловоддя на другому та третьому триместрах. Саме в цей час дитині потрібен простір, щоб він міг активно рухатися.

Причини маловодия при вагітності

Лікарі пояснюють маловоддя при вагітності перенесеним вірусним або загострюються хронічні захворювання. Часто це проблема виникає у жінок, що палять. Крім того, маловоддя може бути наслідком порушення обміну речовин, захворювань статевих органів, гіпертонії. Регулярні аналізи допоможуть лікарям виявити проблему на ранньому етапі і усунути її.

Що ви відчуваєте при маловодии

Вас турбують ниючі болі внизу живота, нудота, сухість у роті і слабкість. Більше відпочивайте. Зараз не час для суєти і здійснення грандіозних планів.

Що відбувається з малюком при маловодии

У малюка немає умов для нормального розвитку. Можливі викривлення хребта, проблеми з тазостегновими суглобами.

Лікування маловодия при вагітності

УЗД допоможе контролювати стан і кількість навколоплідних вод. Швидше за все, лікарі будуть боротися із захворюванням, на фоні якого розвинулося ускладнення. Щоб уникнути затримки внутрішньоутробного росту дитини, вам проведуть корекцію плацентарної недостатності. Якщо маловоддя виявили на третьому триместрі вагітності, і у дитини немає порушень у розвитку, пологи пройдуть благополучно.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua