← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Матка при зачатті

Патології матки, що заважають зачаття

Зачаття при загині матки назадМатка при зачатті відіграє певну роль. Якщо є патології цього органу, або порушений гормональний фон, в результаті чого матка не готова прийняти запліднену яйцеклітину, можуть виникнути проблеми з зачаттям.

Якщо не виходить зачати, необхідно шукати причину цього. Наприклад, жінці може бути складно завагітніти при великій міомі матки, деформуючої її порожнину. Запліднена яйцеклітина не може імплантуватися з-за занадто тонкого ендометрію. А ще, зачаття дитини може бути проблематичним при неправильному положенні матки. Коли вона відхилена по відношенню до шийки в сторону, назад або вперед.

Але не все так страшно, зачаття при загині матки назад, до прикладу, є причиною безпліддя тільки в тому випадку, якщо кут загину дуже великий. Так як можуть виникнути деякі труднощі з проходженням у маткові труби сперматозоїдів. Досвідчені жінки рекомендують практикувати при патології загин матки пози для зачаття особливі при статевих актах і після. Щоб полегшити потрапляння сперматозоїдів в матку і далі, рекомендується займатися любов'ю в колінно-ліктьової позиції, а відразу після сім'явивергання слід не вставати і не йти в туалет або ванну кімнату, а мінімум 10 хвилин полежати на животі. Цього буде достатньо. Вставати в позу берізки зовсім необов'язково.

Однак багато лікарі скептично ставляться до таких спроб жінок прискорити зачаття дитини. А все тому, що загин матки зачаття далеко не завжди пригальмовує. Проблема скоріше виникає із-за причин, які спричинили формування неправильного положення дітородного органу. Це може бути недорозвинення статевих органів, важка фізична робота, часті запори та інші проблеми з кишечником, а також спайковий процес. Саме спайковий процес в органах малого тазу є лідером серед причин жіночого безпліддя.

Які можуть ознаки спайкового процесу і неправильне розташування матки? Це болісні менструації, біль при статевому акті, що виникає при прийнятті певних поз, біль при гінекологічному огляді. Лікар може визначити наявність спайок при огляді, підтвердження цього - погана рухливість матки. Якщо спайковий процес знаходиться в занедбаному стані, може бути проведена лапароскопічна операція з їх розтину.

Грязелікування, фізіолікування, гінекологічний масаж та інші консервативні методики лікування загину матки і спайкового процесу, як правило, не ефективні.

Матка при вагітності грає першорядну роль. Будь-яка патологія може спровокувати не тільки безпліддя, але і викидень, передчасні пологи. Тому кожна жінка, особливо та, у якій в анамнезі є аборти, гінекологічні захворювання, мимовільні переривання вагітності, повинна пройти обстеження у гінеколога.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua