← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Мазанина при вагітності

Мажучі виділення при вагітності

Мазанина при вагітності на ранніх термінахМазанина при вагітності може виникати на різних її стадіях і мати різні причини. Чому з'являються кров'янисті виділення із статевих шляхів на ранніх термінах вагітності і на пізніх?

I та II триместри

1. Гормональні зміни. У жінок можуть з'являтися коричневі виділення (коричневі - так як це піхвові виділення, білі з невеликою домішкою крові) кожні 4-5 тижнів, але не бути при цьому загрозою переривання вагітності. Це досить рідкісне явище, в народі його ще називають місячними при вагітності.

2. Відшарування хоріона або плаценти. Це не рідкість. Несуттєві відшарування невеликих термінах зустрічаються у багатьох майбутніх мам, і часто залишаються зовсім непоміченими або стають випадковою знахідкою на УЗД. Набагато небезпечніше великі відшарування, які призводять не тільки до сильного кровотечі, але і викликають загибель плода через брак кисню і поживних речовин.

3. Мазанина на ранніх термінах вагітності - це один з основних ознак завмерлої і позаматкової вагітності. Перша не настільки страшна, а от друга може призвести до тяжких наслідків, якщо вчасно не буде надана медична допомога. При ранньому виявленні патології може бути проведено медикаментозне лікування, тобто маткова труба (орган, де найчастіше локалізується позаматкова вагітність) не видаляється і навіть не розрізається, плодове яйце умерщвляется за допомогою токсичних лікарських препаратів, жінка може пити таблетки або отримувати внутрішньом'язові ін'єкції. Навіть після вдало проведеної процедури 2-3 місяці планувати дитину не можна.

Якщо з'явилася мазанина при вагітності на ранніх термінах, лікар має право і в більшості випадків повинен рекомендувати стаціонарне лікування, щоб врятувати дитину. Жінка здає кров на ХГЧ і робить УЗД, щоб упевнитися в тому, що плодове яйце розвивається, і лікар наочно бачить наскільки великі є пошкодження (відшарування).

4. Ектопія (ерозія) шийки матки. При гінекологічному огляді або статевому акті ектопія може злегка кровить. Але це, як правило не небезпечно. Сучасна медицина схиляється до того, що ерозія не є передраковим станом і ні в якому разі не збільшує ризик отримати онкологічне захворювання. Лікувати шийку або немає визначається за допомогою мазка ПЛР, кольпоскопії і біопсії. Якщо немає великої необхідності, лікування шийки матки відкладається до народження дитини.

5. Низька плацентация або повне передлежання плаценти. У першому триместрі це відхилення зустрічається у кожної четвертої жінки. Але у більшості плацента мігрує, самостійно піднімається значно вище внутрішнього зева. Але у деяких залишається низькою і провокує кровотечі при фізичних навантаженнях, напруженні, кашлі. Жінкам з такою патологією рекомендований постільний режим, розродження проводять шляхом кесаревого розтину.

III триместр

1. Відшарування плаценти. Це одне із самих серйозних ускладнень, що виникають під час вагітності. Для порятунку жінки і дитини є буквально хвилини. Починається відшарування зазвичай раптово, зовсім необов'язково супроводжується тонусом матки або ще якимись ознаками неблагополуччя. З піхви жінки починає литися червона кров (передвісником може бути мазанина при вагітності), втрата крові може бути дуже великий. Під час відшарування у плода настає гостра гіпоксія (нестача кисню). Жінці проводять екстрене кесарів розтин.

2. Після гінекологічного огляду. Зазвичай за 1-2 тижні до пологів лікар проводить гінекологічний огляд майбутньої мами. Мета цього огляду - перевірити наскільки готова шийка матки до пологів. З-за цього також нерідко виникає мазанина під час вагітності, причому чим ближче до пологів, тим частіше. Причина - шийка матки, готуючись до пологів, змінюється, розширюється, судини стають більш крихкими. Ці виділення не небезпечні.

Більше схильні до такого роду виділенням жінки, які мають ерозію шийки матки.

3. Приблизно таке ж явище спостерігається при відходженні слизової пробки шийки матки. У відокремлюваним слизу зазвичай видно прожилки крові. Це норма. Відійти слизова пробка може і за 3 тижні до народження дитини і є одним з основних ознак швидкого початку пологової діяльності.

Як ви вже зрозуміли, слабенька мазанина на будь-яких термінах вагітності не є вагомою причиною для хвилювань, але вимагає консультації лікаря.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua