← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Мазок на флору

версія для друку

Мазок на флору у вагітних«Мазок» - зазвичай це слово народжує образ полотна і мольберта. У майбутніх мам інші асоціації.

мазок на флоруНе важливо, навіщо ви прийшли до гінеколога - чи є у вас скарги або просто прийшов час профілактичного огляду. У вас обов'язково візьмуть «його». Мазок на флору - одна назва чого варта! Адже якщо є флора ( а звідки вона ТАМ взялася? ), значить, десь причаїлася і фауна...Підготовка до мазка на флору

Суть методу така: взятий матеріал тонким шаром наносять ( розмазують ) на покривне скло, висушують і фарбують спеціальними фарбами. Результат з допомогою мікроскопа оцінює лікар-мікробіолог.

Треба готуватися? Протягом доби до аналізу утримайтеся від інтимної близькості. Не варто використовувати вагінальні креми, свічки і спринцюватися. Крім того, краще не мочитися години за два до дослідження, проте йти з повним сечовим міхуром на крісло до лікаря теж не слід.Мікрофлора піхви

Природна мікрофлора піхви на 95% складається з лактобактерій, що виробляють молочну кислоту, - природний фактор захисту від хвороботворних мікробів. Вони починають активно розмножуватися, якщо чисельність лактобактерій зменшується.

Так трапляється при прийомі антибіотиків, протизаплідних засобів та інших препаратів, при деяких інфекціях і хворобах та зміни рівня гормонів ( під час вагітності та при цукровому діабеті ).

До факторів ризику також відносяться зайва вага, часті спринцювання і вагінальні душі, гарячі ванни, лужні ( сильно піняться ) гелі для інтимної гігієни, пристрасть до синтетичного, щільно облегающему білизні і штанів, під якими тіло не дихає, а кисень не проникає до тканин ( його присутність під піхвової середовищі перешкоджає активному розмноженню хвороботворних мікроорганізмів ).Бути не повинно!

Трихомонади - поширені збудники запальних процесів у піхві. Викликають трихомоніаз, що відноситься до захворювань, що передається статевим шляхом. Заразитися можна при сексуальному контакті з інфікованим партнером. Є і побутовий шлях ( через білизну ), але він зустрічається дуже рідко.

Гарднерели зазвичай присутні в невеликих кількостях в піхві здорової жінки, однак при несприятливих життєвих умов ( стрес, застуда, втома ) починають активно розмножуватися і викликають так званий бактеріальний вагіноз.

Вагінальний кандидоз ( молочниця ) пов'язаний з посиленим ростом дріжджового грибка Candida albicans, що мешкає на шкірі, в роті, в кишечнику і піхви.Ступеня чистоти піхви

Оцінюючи результат дослідження, лікарі говорять про 4 ступені чистоти піхви.

I - це абсолютно здоровий стан репродуктивної сфери. В мазку знаходять чисті культури лактобактерій - паличок Додерляйна, поодинокі лейкоцити і епітеліальні клітини. Реакція - кисла;

II - реакція середовища теж кисла, крім паличок Додерляйна визначається невелика кількість грамнегативних бактерій;

III - багато епітелію, бактеріальна флора, а ось лактобактерії зустрічаються лише в невеликій кількості. Реакція слабокисла або лужна:

IV - говорять про запаленні слизової оболонки піхви - багато лейкоцитів, збудників запалення, а корисних паличок немає зовсім.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua