← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Місячні при вагітності

Чи бувають місячні під час вагітності?

Місячні при вагітностіМісячні при вагітності (а точніше, не рясні кровотечі) вводять в ступор багатьох дам. Яка природа цих явищ? Адже відомо, що в період виношування дитини ніяких менструацій бути не повинно. І це так насправді. Будь-який лікар підтвердить, що місячні при вагітності на ранніх термінах або пізніх йти не можуть, і що це справжні кровотечі, які є головним симптомом загрозливого або почався викидня.

Що ж робити, якщо йдуть місячні при вагітності? В першу чергу, дивимося на термін. Якщо ваше цікаве положення поки під питанням, то, швидше за все, у вас почалося чергове менструальна кровотеча. Якщо термін дуже малий, то викидень навряд чи вдасться зупинити. За статистикою саме на перших тижнях першого триместру відбувається більшість мимовільних викиднів. Якщо ж термін вже 4 тижні і більше, то навіть з невеликими кров'янистими виділеннями зазвичай кладуть у стаціонар. За умови, що вагітність хоче зберегти сама жінка. Там їй роблять ін'єкції різних кровоспинних засобів і знімають тонус матки, який також часто виникає в таких ситуаціях.

Небезпечна дана ситуація і можливою великою втратою крові. Зазвичай, втрата крові тим більше, чим більше термін вагітності. Так як площа плаценти зростає, і її можливе відшарування з кожним тижнем стає все більш небезпечною. А в третьому триместрі при відшаруванні плаценти звичайно роблять екстрене кесарів розтин, рятуючи життя матері і її ненародженої дитини. Якщо не провести екстрене оперативне втручання, дитина швидко гине від гострої гіпоксії (нестачі кисню).

Часто з'являються своєрідні місячні при позаматкової вагітності. Найчастіше, вони являють собою не надто рясні коричневі виділення. Часто поряд з ними з'являється різкий біль у нижній частині живота. У чому-то симптоми схожі з викиднем. Така ситуація також вимагає невідкладної медичної допомоги.

Єдина ситуація, коли «місячні» при вагітності можливі, точніше, не несуть потенційну загрозу розвитку вагітності - це момент імплантації яйцеклітини в стінку матки. Це так зване імплантанційне кровотеча. Хоча, від кровотечі там одна назва, зазвичай жінки випадково помічають на своєму нижньому білизна кілька крапельок крові. Крім того, таке явище не дуже поширене.

Якщо ви вагітні і помітили кров'янисті виділення з піхви, не слухайте ніяких подруг, які розповідають байки про місячні при вагітності, і терміново звертайте до лікаря або швидку допомогу. А до цього моменту дотримуйтесь статевий спокій і прийміть спазмолітик.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua