← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Місячні в перший місяць вагітності

З якої причини з'являються місячні в перші місяці вагітності

Місячні в перший місяць вагітностіМісячні в перший місяць вагітності багато жінок вважають абсолютно нормальним, фізіологічним явищем, абсолютно не замислюючись про причини цієї невідповідності та можливі наслідки...

Для початку згадаємо, з якої причини взагалі до нас приходять менструації. Якщо коротко, то за «гормональним». Якщо не відбулося зачаття, то в кінці менструального циклу відбувається падіння рівня гормонів, з цієї причини ендометрій матки відшаровується - починається кровотеча. Можна припустити, що і коли йдуть місячні на початку вагітності відбувається приблизно те ж саме. Але ж такі «падіння» - одні з найпоширеніших причин викиднів. Так що, навіть звичайну «мазанину» не можна залишати без уваги, а тим більше якщо кровотеча рясне. Пам'ятайте, що чим раніше ви звернетеся до лікаря, почнете лікування - тим більше шансів врятувати дитину. Але, варто зауважити, що не завжди це можливо, на жаль. Іноді викидень починається раптово, і відшарування плодового яйця буває занадто велика.

Мажучі, мізерні виділення часто бувають при завмерлої вагітності - коли ембріон перестає розвиватися і гине. Але викидень може не відбуватися. У Росії і країнах СНД при неразвивающейся роблять чистку матки, в Європі і США застосовується вичікувальна тактика (чекають, поки організм сам позбавиться від «мертвого» вмісту). Само собою, що все відбувається під регулярним контролем лікаря і УЗД.

Ще одне грізне ускладнення, при якому бувають ті ж симптоми - це коли плідне яйце імплантується поза матки. Жінка вважає, що у неї почалися перші місячні під час вагітності, а насправді ж в її організмі протікає такий патологічний процес. Мабуть, одним з самих страшних його ускладнень є розрив маткової труби. Тому дуже важлива рання діагностика. Оперативне втручання вимагається в більшості випадків, але не завжди. На невеликих термінах можливо медикаментозне лікування. Крім того, іноді позаматкові також стають неразвивающимися. І тоді операція не потрібна, тільки спостереження.

Як діагностувати у себе ці патології? За допомогою аналізу крові на ХГЛ. Він буде значно нижче норми. А якщо дивитися в динаміці, то буде дещо зменшуватися, але навряд чи активно рости. На УЗД плідного яйця не видно в матці (якщо це позаматкова), або воно дуже маленьке в розмірі, і серцебиття плода відсутнє, хоча вже має бути на такому терміні (у випадку з завмерлої). Але й без цих обстежень гінеколог може запідозрити недобре. При гінекологічному огляді лікар промацує матку, оцінює її розміри, тенденцію до збільшення. Якщо матка не росте, або занадто мала для даного терміну вагітності - призначається більш глибоке обстеження.

Багатьох цікавить, чи можуть бути місячні в першому місяці вагітності при ерозії шийки матки. Звичайно, мізерні виділення можуть бути, але це зовсім не менструація. Необхідно враховувати й те, що ерозія успішно лікується навіть у майбутніх мам. А іноді ніякого лікування не потрібно, і завдяки деяких гормональних змін ектопія проходить сама. Для вибору правильної тактики лікування потрібно здати мазок на онкоцитологію і зробити кольпоскопію. Але якщо ерозія насправді кровит, то в будь-якому випадку будуть призначені протизапальні, загоюють тканини вагінальні свічки і, можливо, інші гінекологічні процедури.

Дуже часто майбутні мами цікавляться у лікарів - можуть йти місячні в перший місяць вагітності, на що ті відповідають, що немає і що при подібному необхідно лягати на лікування в гінекологічне відділення. До речі, про обстеження. У деяких випадках невеликі виділення може спровокувати гінекологічний огляд, але це не небезпечно. Пам'ятайте, що спровокувати викидень ніякої огляд не зможе. Крім того, виділення можуть з'явитися з-за спринцювання (хоча спринцюватися, в принципі, не рекомендується майбутнім мамам) і після досить грубого статевого акту, так як стінки піхви під час вагітності стають найбільш схильні до різних механічних впливів.

Ну і під кінець хотілося б розвіяти деякі міфи. Багато пані чули (звичайно ж, не з перших вуст), що деякі жінки (і навіть лікарі!) можуть не помічати вагітності, так як місячні йдуть у звичайні для них терміни і 3, і 5 місяців! Такі історії, звичайно, могли трапитися в минулому столітті в якийсь богом забутої селі, де і відповідне медичне обслуговування. Але зараз, коли є всі можливості для діагностики цікавого положення, причому навіть самостійної (тести), подібного відбутися просто не може. Визначити вагітність ще до затримки, через 10-12 днів після зачаття, якщо здати кров на вміст у ній хронічного гонадотропіну. Трохи пізніше - якщо зробити УЗД матки.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua