← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Місячні під час вагітності

Можуть йти місячні під час вагітності?

Місячні під час вагітностіМісячні під час вагітності не йдуть, цю особливість жіночої фізіології знають навіть школярі. І саме відсутність менструації стає першим і основним ознакою вагітності. Проте іноді у майбутніх мам з'являються кров'янисті виділення з статевих шляхів. Як на це реагувати, і які причини даної особливості?

Причини різняться в залежності від терміну вагітності. Так, місячні під час вагітності в перший місяць трапляються набагато частіше і є більш безпечними, ніж у другій половині вагітності. Невеликі відшарування ендометрію часто трапляються в ті дні циклу, коли повинно було б початися менструальна кровотеча, якби не вагітність. І ці ж тижня вважаються найбільш ризикованими в плані ймовірних викиднів. Ці тижня: 4,8,12,16 і т. д. Але, це зовсім не «місячні». Причина кровотеч інша. І при появі навіть слабеньких, мажуть виділень слід сходити до лікаря і дотримуватися постільного режиму, щоб уникнути мимовільного переривання вагітності.

Набагато небезпечніше, якщо причиною виділень стає позаматкова вагітність. Але, як правило, при ній жінка ще відчуває болі внизу живота або в області придатків. Тому, ще і з цієї причини потрібно обов'язково стежити за своїми виділеннями в період виношування дитини. Нормальними є прозорі або білуваті виділення в невеликих кількостях, але ні в якому разі не коричневі або кров'янисті. Місячні під час позаматкової вагітності не йдуть, поява крові з статевих шляхів завжди пов'язане або з відшаруванням плодового яйця, або з розривом органу, який имплантировалась запліднена яйцеклітина.

Не менш небезпечно для жінки кровотеча в другій половині вагітності, воно може призводити до великої втрати крові і внутрішньоутробної загибелі дитини. Кровотеча це виникає через відшарування плаценти. Лікування проводиться в стаціонарі, шанси на успіх залежать не тільки від індивідуальних особливостей організму майбутньої мами, але і від своєчасності розпочатого медикаментозного лікування. Якщо під час вагітності йдуть місячні - це завжди привід для тривоги.

Якщо ви помітили у себе рясні виділення, і ви впевнені в тому, що є вагітною, телефонуйте в сворую допомогу. Якщо виділення незначні та інших нездужань немає, можна сходити на прийом до лікаря. Ваше завдання - не допустити виникнення тонусу матки, не нервувати і поменше рухатися. Препаратами першої допомоги при переймах зазвичай стають «Но-Шпа» і «Папаверину Гідрохлорид» (ректальні свічки).

Іноді трапляється так, що кровотеча збиває з пантелику жінку, і вона може відразу не зрозуміти, що вже носить під серцем дитину. Основна ознака - дуже мізерні, швидко закінчуються місячні під час вагітності, тест позитивний буває не завжди. Але на такому терміні лікар цілком спокійно може на огляді помітити збільшену матку, на УЗД вже видно плодове яйце, і аналіз на ХГЛ позитивний.

Будьте уважні до свого стану, від цього залежить здоров'я дитини!Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua