← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Місячні на ранніх термінах вагітності

Причини появи місячних на ранніх термінах вагітності

Місячні на ранніх термінах вагітностіМісячні на ранніх термінах вагітності, саме так помилково називають багато майбутні мами кровотечі, трапляються у багатьох жінок. В деяких випадках це явище не небезпечно, в інших є симптомом грізних ускладнень. Які можливі причини поява крові з статевих шляхів в період виношування дитини, коли менструацій за визначенням бути не може?

1. Іноді так звані місячні на ранньому терміні вагітності трапляються в момент імплантації яйцеклітини в стінку матки. Треба відзначити, що кровотечі в цьому випадку не буває. Максимум - виділяється декілька крапель крові. Це явище нормальне, не повинно викликати тривоги.

2. Нерідко несильне кровотеча спостерігається при механічних травмах шийки матки і піхви. Так, кілька крапель крові можуть виділитися після огляду та взяття гінекологом мазків з шийки матки. При статевому акті і ектопії шийки матки. В принципі, таке явище не повинно викликати занепокоєння, якщо не було кровотечі, місячні на першому місяці вагітності не пішли. Однак зробити УЗД не завадить, щоб оцінити як розвивається ембріон.

3. Позаматкова вагітність. Мабуть, це найсерйозніше, що може ховатися за кров'янистими виділеннями. Вони можуть бути злегка мажущего характеру, не супроводжуватися больовими відчуттями на перших тижнях. Але якщо вчасно не розпізнати патологію, результат може бути дуже поганим... Звичайно, позаматкову вагітність досі можливо лікувати тільки хірургічним шляхом, але от тільки обсяг операції та її складність багато в чому визначається терміном вагітності і тим, в якому стані знаходиться орган, в якому розвивається плідне яйце.

4. Погроза або почався викидень. Больові відчуття можуть бути чи відсутніми. В принципі, саме це явище в першу чергу підозрюють лікарі, коли до них є пацієнтка з кровотечею на ранніх термінах вагітності. Якщо вагітність була підтверджена раніше на огляді, результатом аналізу на ХГЛ або ультразвуковим дослідженням, то пацієнтці рекомендується лікування в стаціонарі, постільний режим і статевий спокій. Крім того, лікарі спробують знайти причину кровотечі, не рідко, коли воно виникає з-за надлишку чоловічих гормонів, в такому випадку без медикаментозного лікування не обійтися.

І запам'ятайте, що найчастіше неприємності трапляються в дні, коли повинні були початися місячні, якщо б не зачаття. Тобто 1 раз в 4-5 тижнів (в залежності від довжини менструального циклу). Будьте уважніше до свого самопочуття!Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua