← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Багатоводдя при вагітності

Причини, симптоми і лікування багатоводдя у вагітних

Симптоми багатоводдя при вагітностіБагатоводдя при вагітності - це патологія, при якій кількість амніотичної рідини в плодовому міхурі перевищує норми. Як воно діагностується, які причини виникнення має і як його лікувати?

Виражене багатоводдя при вагітності діагностується досить просто. При великій кількості вод у жінки різко виростає матка. Лікар зазначає занадто високе стояння дна матки і великий обсяг живота. При цьому плід дуже активний, але його погано прослуховується серцебиття акушерським стетоскопом. Шкіра на животі майбутньої мами здається натягнутою. Інші симптоми багатоводдя при вагітності схожі з тими, що бувають при ранньому токсикозі - це погане самопочуття, нудота і блювота.

Ще більш точно поставити діагноз можна за допомогою УЗ-дослідження, на якому визначається індекс амніотичної рідини. Як визначити багатоводдя при вагітності таким чином знає будь-який лікар ультразвукової діагностики, так як цей параметр обов'язково визначається при обстеженні майбутньої матері і фіксується в ув'язненні. Якщо амніотичний індекс вище норми для даного терміну гестації, але менше 240 мм, це помірне багатоводдя у вагітних, патологія, також вимагає лікарського спостереження.

Чим же може все закінчитися? При невираженний збільшенні кількості амніотичної рідини, зазвичай все закінчується добре. Якщо ж індекс амніотичної рідини дуже високий, то це майже завжди свідчить про серйозної патології, яка зазвичай набагато небезпечніше для дитини ніж велика кількість вод. Причини багатоводдя під час вагітності - це різні інфекції, в тому числі, що передаються статевим шляхом. Так, ці інфекції є у багатьох жінок, причому підозрілий, так як нерідко протікають приховано, без яких-небудь симптомів. Але викликати багатоводдя на 32, 33 тижні вагітності, так і на будь-який інший, вони можуть тільки в тому випадку, якщо проникнуть безпосередньо в матку. А внутрішньоутробна інфекція - це нерідко смертельний вирок для дитини.

Інші можливі причини - цукровий діабет, серцево-судинні захворювання у матері, вади розвитку плоду, резус-конфлікт. Всі стани тут, крім вад розвитку, піддаються корекції. А значить, і питання з многоводием можна спробувати вирішити медикаментозно. Конкретно про те як лікувати багатоводдя при вагітності, розкажуть лікарі. До речі, при дуже великому надлишку вод застосовується штучне видалення з допомогою процедури під назвою амніоцентез.

У жінок з многоводием часто діти приймають неправильне положення в матці перед пологами. Це відбувається через перерозтягнення матки. З цієї ж причини у жінки з многоводием в пологах слабкі перейми, і лікарі змушені проводити стимуляцію пологів або операцію кесарів розтин.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua