← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Багатоводдя

версія для друку


Багатоводдя при вагітності

багатоводдя при вагітностіРухи малюка стали не такими активними? Ви чуєте виразне булькання в животі? Можливо, кількість навколоплідних вод перевищила норму - це багатоводдя. Поспішіть в жіночу консультацію. Лікар порівняє термін вагітності і розмір матки. При багатоводді вона стає напруженою.

Причини багатоводдя при вагітності

БАГАТОВОДДЯ ПРИ ВАГІТНОСТІ зовсім не означає, що ви п'єте занадто багато рідини ( хоча і з цим треба бути обережною ). Причинами багатоводдя при вагітності можуть бути:

  • інфекція або застуда;
  • цукровий діабет;
  • несумісність крові матері та дитини за резус-фактором;
  • багатоплідна вагітність.

Не переживайте! Разом з доктором ви уникнете небезпечні наслідки.

Що ви відчуваєте при багатоводді

При багатоводді можуть турбувати блювота, відчуття важкості та біль внизу живота. Іноді такий стан супроводжується набряками. Збільшена матка тисне на сусідні органи і перешкоджають їх нормальній роботі.

У рідкісних випадках лікарі вдаються до дострокового розродження. Але якщо немає загрози для вашого здоров'я, ви можете носити дитину покладені 40 тижнів. Ще одна неприємність багатоводдя при вагітності - це численні розтяжки ( стрії ), які з'являються з-за перенапруги шкіри живота. Обов'язково змащуйте проблемні місця спеціальним кремом.

Що відбувається з малюком при багатоводді

Лікарю важко оцінити стан дитини: промацати його тіло, прослухати серцебиття. При багатоводді можливі вади розвитку нервової системи і шлунково-кишкового тракту малюка.

Як лікувати багатоводдя при вагітності

Не виключено, що вам доведеться лягти на збереження. У лікарні призначать препарати, що збільшують сечовиділення, вітамінотерапію та інші засоби регулювання навколоплідних вод. Доктор буде постійно стежити за розвитком малюка, щоб запобігти будь-які неприємності.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua