← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Молочниця у вагітних

Як лікувати молочницю у вагітних

Як лікувати молочницю у вагітнихМолочниця у вагітних загострюється дуже часто. Які причини цього явища, можна лікувати вагінальний кандидоз лікарськими засобами або це може бути небезпечно? На ці та інші питання ви знайдете відповідь у нашій статті.

Для початку про ознаки захворювання. Молочниця у вагітних симптоми має «класичні». Вони знайомі багатьом жінкам. А саме свербіж статевих органів, тріщинки на статевих губах і дуже рясні, схожі на згорнувся кефір, виділення з піхви. Власне, ці виділення і провокують свербіж та інші явища, що приносять сильний дискомфорт жінці. Всі ці неприємності провокують грибки Кандіда, які мають особливість швидко розмножуватися при деяких обставинах. До обставин цим відносяться і деякі фізіологічні явища. А саме третя фаза менструального циклу (перед самими місячними) і період вагітності. Але крім них існує і безліч інших обтяжуючих обставин. Їх ми розглянемо докладніше, так як лікувати молочницю у вагітних не так-то просто, набагато простіше її виникнення не допустити. А для цього потрібно уникати провокуючих кандидоз факторів.

1. Прийом антибіотиків. Так, іноді його не уникнути. Але нерідко жінки їх приймають самостійно, без рекомендації лікаря. Наприклад, при циститі. Кілька років тому від нього з'явилося своєрідне порятунок - препарат Монурал. Випив 1-2 пакета і хвороби як не бувало. Між тим як зовсім безболісно для організму прийом такого сильного препарату навряд чи пройде. Цистит піде, але може загостритися кандидоз. Та й взагалі, не всі антибіотики і не в будь-який період вагітності можна приймати.

2. Незахищений секс. Навіть якщо ви знайомі багато років і впевнені в тому, що і ви, і партнер здорові в статевому плані, все одно краще не займатися любов'ю без бар'єрної контрацепції. Звичайно ж, це стосується тих пар, і тих жінок, у яких періодично загострюється молочниця. Справа в тому, що у чоловіків вона протікає майже завжди безсимптомно, але незважаючи на це вони можуть передавати інфекцію своїм партнеркам статевим шляхом.

3. Не спринцуйтесь. Ця процедура вже давно не вважається медичними фахівцями порятунком від усіх хвороб. А при вагітності так взагалі може бути дуже шкідливою. По-перше, вымытие мікрофлори провокує кандидоз, гарднерельоз і в цілому дисбактеріоз піхви. По-друге, при спринцюванні наконечником можна поранити стінки піхви та шийку матки. По-третє, при тій же молочниці спринцювання можуть призвести до поширення захворювання в бік шийки матки, що вже може бути дуже небезпечним. Ну і по-четверте, є результати досліджень, що доводять те, що спринцювання можуть спровокувати викидень.

4. Не користуйтеся для інтимної гігієни засобами, для цих цілей не призначеними. Краще всього придбати засіб з відповідним рівнем кислотності безпосередньо в аптеці. Крім того, не варто користуватися ароматичними гігієнічними прокладками, носити синтетичну білизну.

Але якщо все ж молочниця під час вагітності виникла, то її потрібно лікувати лише коштами, що пропонує офіційна медицина. Так, не все дозволено під час вагітності використовувати, але все ж вибір немаленький. Тільки запам'ятайте, що кандидоз лікується лише тоді, коли є його яскрава симптоматика, сама наявність грибка в мікрофлорі піхви лікувати не потрібно. Це нормальне явище.

Лікарі зазвичай виписують свічки від молочниці для вагітних (наприклад, Клотримазол, Ливарол), а ось протигрибкові таблетки (Флуконазол) для прийому всередину заборонені.

Багато використовують для зняття неприємних симптомів ще й ванночки. Великої шкоди від них не буде, але треба стерегтися алергічних реакцій і побічних дій. Вони є і у трав. Наприклад, такий популярний відвар ромашки сильно сушить слизову статевих органів, а тому, навряд чи його варто застосовувати вагітним. Краще обробити статеві органи слабким розчином соди - й ефективніше і безпечніше буде.

Запам'ятайте, молочниця у вагітних лікування вимагає особливо перед пологами. Так як при проходженні по родових шляхах дитина може заразитися кандидозом від матері. В результаті можуть постраждати його очі... Якщо у жінки стався рецидив кандидозу безпосередньо перед пологами, лікарі проводять санацію піхви в екстреному порядку. А в деяких випадках, якщо є відносні показання до екстреного перерізу, навіть рекомендують жінці відмовитися від природних пологів на користь операції.

Так що, вчасно лікуйтеся, не провокуйте кандидоз, тоді і ви, і ваш малюк будете здорові.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua