← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Чи може тест на вагітність бути хибнопозитивним

Може бути хибнопозитивний тест на вагітність до затримки

Чи може тест на вагітність бути хибнопозитивний до затримкиМоже тест на вагітність бути хибнопозитивним перед місячними чи дві смужки потрібно однозначно розцінювати як вагітність. На жаль, не завжди це означає вагітність. Іноді причиною може бути небезпечне захворювання або приймається жінкою лікарський препарат.

Тести працюють завдяки вмісту в них речовини, що реагує з гормоном ХГЛ, вироблюваним в організмі майбутньої матері. Тобто саме ця реакція допомагає проявитися другий смужці, що символізує цікаве становище жінки. Але в деяких випадках ХГЛ може міститися в крові та сечі жінки, яка чекає дитину.

Таке може бути в разі прийому їй лікарського засобу, що містить даний гормон. Ін'єкції роблять жінкам, які намагаються зачати методом ЕКЗ.

Крім того, ХГЛ залишається позитивним протягом деякого часу після пологів, аборту, викидня, завмерлої і позаматкової вагітності.

Ще однією причиною, по якій тест на вагітність може бути хибнопозитивним при затримці менструації - це його неправильне виконання жінкою, або низька якість самої діагностичної смужки. Дуже важливо дотримувати інструкцію - тримати тест-смужку в сечі вказану кількість секунд і протягом рекомендованого часу оцінювати результат (а не більше чи менше).

Якщо тест показав дві смужки, і при цьому існує велика ймовірність того, що зачаття дійсно сталося - результат можна вважати вірним. Деякі жінки для переконливості вимірюють базальну температуру з ранку до підйому з ліжка. У вагітних вона зазвичай вище 37 градусів. Ще можна переробити тест через кілька днів, при цьому використовуючи продукцію іншої фірми. Це якщо вагітність бажана і нічого не турбує.

Якщо ж зачаття малоймовірно, немає ніяких інших ознак цікавого положення, і тим більше якщо стоїть питання може бути хибнопозитивний тест на вагітність до затримки місячних - слід зробити УЗД і звернутися до лікаря. Для уточнення наявності в організмі гормону ХГЛ лікар призначить аналіз крові - він інформативніше, ніж тест-смужки.

Мабуть, найнебезпечніша ситуація, це якщо ХГЛ дуже високий, більше 100 000 МО/л - це часто свідчить про онкологічних захворюваннях: хорионкарциноме, трофобластической пухлини, міхуровому заносі. Рідше ХГЛ буває збільшений (але не настільки) при пухлинах легень, печінки, нирок, шлунку і інших органів, при тератоме яєчника і семиноме (у чоловіків).Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua