← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Чи може тест на вагітність не показати вагітність

Чи може тест на вагітність помилятися

Якщо є вагітність може тест не показати вагітність до затримкиМоже тест на вагітність не показати вагітність або цей спосіб домашньої діагностики є абсолютно достовірним? На це питання є однозначна відповідь - помилки бути не можуть. І ці помилки найчастіше відбуваються через порушення інструкцій виконання тесту.

Багатьох жінок цікавить - якщо є вагітність може тест не показати вагітність до затримки місячних або таке неможливо? А відповідь є в інструкції - його потрібно виконувати тільки з першого дня затримки менструації. Інша справа, що деякі жінки не особливо стежать за своїм менструальним циклом і точно не знають, коли за термінами повинні початися чергові місячні. Таким, якщо статевий акт був одиничним, можна сміливо робити тест черга 2 тижні після нього. Так як через такий строк, якщо зачаття відбулося, і яйцеклітина почала розвиватися, починає вироблятися гормон ХГЛ, наявність якого і показується на тесті у вигляді другої смужки.

Якщо тест зроблений раніше, ніж через 14 днів після статевого акту, то він цілком може бути хибнонегативних. Якщо вже дуже кортить дізнатися про свій стан, то це можна зробити вже через 10 днів після овуляції, але лише за допомогою аналізу крові на гормон ХГЛ. Цей аналіз можна здати в будь-якій комерційній лабораторії без всяких черг. Результат буває готовий через лічені години.

А може тест на вагітність помилятися з якихось інших причин? Так, якщо він зберігався в неправильних температурних умовах, при високій вологості. Деякі фірми взагалі випускають не дуже якісні тести. Причому показують вони не хибнонегативні результати, а навпаки - вагітності немає, а тест позитивний чомусь...

Що ж робити, якщо виникло відчуття, що домашня діагностика була помилковою? Найпростіше, почекати 3-4 дні і повторити. Причому краще взяти тест з більшою чутливістю (зазвичай вони трохи дорожче коштують), а можна навіть 2-3 тесту від різних виробників. Плюс до цього - звернути увагу на інші ймовірні ознаки, такі як нудота, швидка стомлюваність, сонливість, часта зміна настрою, рясні білясті або прозорі виділення з піхви, нагрубання молочних залоз, нерідко тягнуть болі в нижній частині живота.

Якщо ж вагітність небажана і залишати її жінка не хоче - можна здати кров на ХГЧ і пройти УЗД матки. Гінекологічний огляд на такому ранньому терміні не дає точну відповідь - чи є вагітність.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua