← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Чи може тест на вагітність помилятися

Помилки при діагностиці вагітності за допомогою тестів

Чи може тест на вагітність показати вагітність якщо її немаєМоже тест на вагітність помилятися і показувати хибнопозитивних або псевдонегативний результат? На жаль, так. Але помилки трапляються досить рідко, і даний вид діагностики вагітності залишається найдоступнішим і популярним серед росіянок.

Частіше тест на вагітність може помилятися так - не видавати другу смужку, тоді як жінка вже чекає дитину. І найчастіше такі непорозуміння трапляються з-за того, що жінка проводить тест до початку затримки менструації - обов'язкової умови його виконання, зазначеного на упаковці або в інструкції.

Чому в цьому випадку тест на вагітність може не показати вагітність у жінки? Справа в тому, що ХГЧ починає вироблятися тільки після впровадження заплідненої яйцеклітини в тканини матки (частіше всього, в іншому випадку вагітність називається позаматковою). Процес же запліднення яйцеклітини і її просування до матки може займати ще близько 7 днів. Таким чином, якщо і має сенс робити тест раніше, ніж почнеться затримка менструації, то хоча б через 10 днів після незахищеного статевого акту.

Чи варто вважати позитивним тест, коли друга полосочка показується зовсім слабо? Багато жінок розцінюють це як вагітність раннього строку. Дійсно, якщо вагітність є, але рівень ХГЛ ще зовсім невеликий, так як зовсім недавно відбулася імплантація яйцеклітини, смужка може бути дуже світлою. Зі збільшенням терміну вагітності, вона стає все чіткіше і яскравіше. Звичайно, багато залежить і від якості самого тесту.
Інша справа, що багато жінок бачать «смужки-примари». Приймають розпливчасту 1 смужку 2. Намагаються побачити другу смужку на просвіт. І це іноді можливе, але не є ознакою вагітності.
Якщо є якісь сумніви - треба трохи почекати і ще раз спробувати цю домашню діагностику.

Небезпечніше, якщо вагітності немає, а тест позитивний результат показує. Найбільш невинною причиною цього є неякісний тест або фантазії самої жінки, його виконує («смужка-привид»). Нерідко тест показує дві смужки після викидня або аборту, так як ХГЛ не відразу пропаде з організму. А ще, тест може бути позитивним, якщо у жінки вагітність позаматкова. Чи може тест на вагітність показати вагітність якщо її немає на УЗД? На жаль, на УЗД діагностувати цю серйозну патологію неможливо. Лікар може лише констатувати те, що овуляція була, і що в порожнині матки немає плодового яйця. Жінка вважає себе невагітної, тоді як плодове яйце розвивається в матковій трубі або в черевній порожнині. І якщо вчасно не виявити дану патологію і не провести операцію, може статися розрив органу та проривна кровотеча - це вже смертельно небезпечно. Діагноз «позаматкова вагітність» зазвичай ставиться при діагностичній лапароскопії.

Не кожна жінка знає, що часто викидні відбуваються на дуже ранніх термінах, ще до того, як повинна була б розпочатися затримка менструації, або в її терміни. І тоді може статися так, що у жінки кровотеча, із-за чого вона вважає себе невагітної, а тест показує позитивний результат, так як рівень ХГЛ ще не нульовий.

Але на жаль, позитивний тест поза вагітності може бути ознакою тяжких захворювань печінки, нирок, а також онкологічних (у тому числі після пузирного заносу). З цієї причини рівень ХГЛ іноді може бути далеким від нульового і у чоловіків. Все це є приводом до медичного обстеження.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua