← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Чи можна вагітним кавун

Чи можна вагітним їсти кавуни?

Чи можна вагітним кавунчи Можна вагітним кавун? Як тільки настає середина літа, майбутніх матусь починають спокушати соковитими і солодкими (за запевненням продавців) зеленобокими красенями. Але не всі розсудливі жінки поспішають їх купувати, так як існує ризик серйозно отруїтися. І все ж, чи можна вагітним їсти кавун, і які основні вимоги, що пред'являються до якості улюблених ягід?

По-перше, не варто купувати кавуни в липні і навіть на початку серпня. У більшості випадків, пропоновані продавцями ягоди містять нітрати. Особливо їх багато біля шкурки, в незрілих частинах, тому не варто догрызать кавун до самої зеленої скоринки. Нітрати призводять до порушення циркуляції кисню в тканинах, відповідно, може виникнути гіпоксія, що дуже небезпечно для плоду.

Як же визначити - перенасичена куплена ягода нітратами чи ні?

1. Подивіться на зріз. Поверхня не повинна бути ідеально гладкою.

2. Волокна повинні бути білого кольору, а не жовтого. Друге якраз характерно для що містять нітрати ягід.

3. Киньте шматочок кавуна у воду. Якщо він якісний, то вода тільки трохи помутніє, а якщо містить шкідливі домішки - забарвиться в рожевий колір.

4. І, нарешті, найпростіший спосіб - придбати нітратомір. Нітратів повинно міститися не більше 60 мг/кг.

Правило друге - визначаємося з місцем покупки. Більшість з нас віддає перевагу купувати кавуни в різних відкритих лотках, біля трас і в інших місцях, де великий вибір і товар можна помацати, поплескати. Так, таким чином ви збільшуєте свої шанси вибрати солодку ягоду, але і збільшуєте ризик отруєння, в разі якщо продажу здійснюються в безпосередній близькості від жвавого дорожнього руху. Кавуни легко вбирають токсини. До речі, за встановленими нормами здійснюватися торгівля повинна не менше, ніж в 5-10 метрах від дороги, а самі ягоди повинні лежати не на землі, як часто буває, а на узвишші не менше 20 сантиметрів. З-за таких порушень санітарних правил багато хто з нас і сумніваються можна вагітним їсти кавун, хоча сама по собі ягода дуже корисна - містить магній, кальцій, фолієву кислоту та інші вітаміни і мікроелементи, необхідні вагітним.

Дуже важливо, щоб перед покупкою кавун не розрізали, так як туди миттєво потраплять бактерії, що викликають процеси бродіння. І в кращому випадку ягода дуже швидко прокисне, а в гіршому стане причиною отруєння. Вибираючи ягоду, постукайте по ній, звук повинен бути дзвінким. Подивіться на кавун, він повинен бути не однорідною забарвлення, а з яскравими, контрастними смугами. На одному бочці обов'язково повинно бути жовтенька плямочка. Сухий Хвостик чи ні - великої різниці немає.

Принісши кавун додому, гарненько помийте його. Залишки зберігайте тільки в холодильнику. Але і там ягода швидко прокисає, так що, якщо ви відчули кислуватий присмак - викидайте без всякого жалю.

Думаємо, тепер стало зрозуміліше можна вагітним кавун. Звичайно, можна! Але тільки дотримуючи всі наведені вище рекомендації. Адже майбутня мама у відповіді не тільки за себе, але і ще не народженого малюка, а тому за своїм харчуванням потрібно стежити самим ретельним чином.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua