← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Чи можна вагітним ходити на цвинтар (на похорон, поминки)

Чи можна вагітній ходити на цвинтар?

Чи можна вагітним ходити на цвинтарчи Можна вагітним ходити на цвинтар? Це питання досить важливе. Хтось каже, що вагітні ні за яких обставин не повинні «контактувати» з мертвими, інші стверджують, що майбутнім мамам просто не можна дивитися на все це дійство. Друга причина здається цілком вагомою, так як сильні стреси можуть призвести навіть до втрати дитини. Однак, тут палиця о двох кінцях.

Всі ми різні, у кожної з нас своє ставлення до смерті. Деякі жінки взагалі не сумніваються в тому, чи можна вагітній ходити на цвинтар на могилу близької людини, так як це багатьом приносить навпаки умиротворення, а не стреси і депресивний стан.

Також можна відповісти і на питання «чи можна вагітним ходити на похорон». Якщо ви не хочете йти або боїтеся, побоюєтеся за свій стан, то ризикувати не варто. Якщо ж розумієте, що не зможете собі пробачити, якщо не проводите в останній шлях близької людини, то не варто слухати різні забобони. Тим більше, що навіть священнослужителі вважають, що цікаве положення - це не «протипоказання» до відвідування кладовищ, ходінь на поминки, і похорони, і ніякої «негативної енергетики» там немає. Не вірно і те, що малюк, будучи в утробі матері, ніяк не захищена, не має ангела-хранителя, а тому беззахисний перед «темними силами».

Якщо ви не хочете йти з яких-небудь причин, то не бійтеся засуджень. У вас є дуже поважний привід залишитися вдома. З померлим можна попрощатися і подумки, сходити до церкви поставити свічку. Похорон - це досить важке дійство, натомість про те, чи можна вагітним ходити на поминки майже всі кажуть, що так. Таким чином ви вшануйте пам'ять померлого і підтримайте його родичів. Але перед цим не забудьте змастити ніс оксоліновою маззю, велике скупчення людей = інфекції, що передаються повітряно-крапельним шляхом. А це невинне ліки є хорошим профілактичним засобом від різних вірусів. Потурбуйтеся про своє маля, «підхоплені» ГРЗ або ГРВІ можуть виявитися куди небезпечніше невеликого психологічного дискомфорту.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua