← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Чи можна вагітним ходити в церкву

Чи можна вагітним жінкам ходити в церкву і бути хрещеними батьками?

Чи можна вагітним ходити в церквучи Можна вагітним ходити в церкву? Питання цей досить цікавий. Не надто обізнані про церковних звичаях люди стверджують, що немає, так як асоціюють стан вагітності з менструацією, періодом, коли жінкам не можна ходити в церкву. Проте порівнювати перше і друге просто нерозумно. Церковнослужителі навпаки рекомендують майбутнім мамам, незважаючи ні на чиї осудливі погляди, ходити в храм божий. Адже дитина - це і є благословення Господа, так чому ж майбутньої матері не можна зайти в його будинок? Зате після пологів, протягом 40 днів, до церкви ходити не можна, поки повністю не припиниться кровотеча.

Питання швидше повинен стояти так - не можна вагітною ходити в церкву, а потрібно. Кожна майбутня мати вирішує це сама. Звичайно, відстояти службу кілька годин не так-то просто. Може підвищитися артеріальний тиск, виникнути запаморочення, набряки ніг і інші неприємні явища, проте сходити помолитися або сповідатися, наприклад, абсолютно безпечно, якщо тільки ви не повинні дотримувати постільний режим. Що ж стосується різних служб, то в таких випадках краще ходити в церкву не однієї, а в компанії з мамою, подругою або чоловіком, плюс захопивши з собою таблетки-спазмолітики на всякий випадок. І при перших же ознаках нездужання повертатися додому.

У церкві вагітним жінкам рекомендують молитися Пресвятій Діві Марії, святої Анастасії Узорешительнице, великомучениці Катерині. Кажуть, що це допомагає спокійно і без проблем виносити і народити дитину. До речі, в період вагітності можна причащатися і вінчатися (це навіть дуже заохочується), і хреститися. А чи можна вагітній бути хресною? Церковними статутами це не заборонено. Однак, перш ніж приймати таке рішення, необхідно як слід подумати, а чи вистачить у вас часу і бажання допомагати своєму хрещенику, стати йому другою мамою, враховуючи те, що зовсім скоро у вас з'явиться власний малюк, який буде вимагати дуже багато уваги. Існують і інші більш приземлені обставини, про які не варто забувати: під час обряду хрещення доведеться досить тривалий час тримати малюка на руках, а якщо він важить чимало, а у вас вже солідний термін вагітності, виконати цю умову буде вельми проблематично. Хоча і тут можна знайти вихід, дитину ж може потримати і хресний тато.

Так що, ніяких особливих заборон для майбутніх мам немає. Не звертайте увагу на тих, хто це заперечує.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua