← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Чи можна вагітним ходити в кіно, клуб, кінотеатр

Чи можна вагітним ходити в клуб, кіно?

Чи можна вагітним ходити в кіночи Можна вагітним ходити в кіно, клуб і відвідувати різні громадські заходи? Зазвичай лікарі з самого першого ж візиту до них вагітної жінки, пояснюють, що її поведінка і спосіб життя на час виношування дитини повинні змінитися. Що тепер потрібно думати не тільки про себе, але і про майбутню дитину. Краще зайвий раз перестрахуватися. І що стосується різних громадських місць, то краще їх відвідувати тільки в крайній необхідності. Чому таке обмеження? Все просто, велике скупчення людей - це завжди імовірність підхопити інфекції, що передаються повітряно-крапельним шляхом, яких чимало. Враховуючи ще й те, що у вагітних імунітет трохи ослаблений, то небезпека більше в рази. Якщо захворіти на ГРЗ або ГРВІ на початку вагітності, то це може навіть спровокувати викидень або загибель плода, а на пізніх стати причиною передчасних пологів або відшарування плаценти. Але вихід із ситуації все ж таки є. Можна змастити порожнину носа оксоліновою маззю до заходу, це непогане профілактичний засіб від різних вірусів, але знову-таки, надійність даного методу аж ніяк не 100%. І замислюючись про те, чи можна вагітним ходити в кінотеатр, про це слід обов'язково пам'ятати.

До речі, про кіно. Не ходіть на всілякі «страшилки», так і драми теж дивитися не варто. Майбутні мами і так володіють ніжною нервовою системою, часто плачуть і засмучуються через дрібниці, ще й сльозливе кіно і до депресії далеко. А взагалі, дивіться за своїм станом і настроєм. Хтось отримує задоволення від перегляду таких фільмів. Якщо ви йдете в кінотеатр, не забувайте про профілактику різних інфекцій, про яку ми розповіли вище.

Ще неприємний момент - доведеться сидіти нерухомо 2 години, це шкідливо для вен, тому вивчіть кілька вправ для розробки стоп, які потрібно буде виконувати періодично в процесі перегляду фільму. Інша проблема - задуха. Якщо в приміщенні буде дуже багато людей, з'явиться недолік кисню, у малюка може виникнути гіпоксія (кисневе голодування). Найперший ознака цього - занадто часті або навпаки рідкісні ворушіння дитини навіть у тому випадку, якщо його мама знаходиться в спокійному емоційному стані і прийняла зручне положення тіла. Якщо ви відчуваєте якийсь дискомфорт під час знаходження в кінотеатрі, краще не досиживайте до кінця, не ризикуйте здоров'ям малюка.

А чи можна вагітним ходити в клуб? Ось це може потенційно бути небезпечніше походу в кіно. Якщо вже ви зібралися повеселитися, то виберіть клуб, всередині якого заборонено палити. Таких, на щастя, стає з кожним днем все більше і більше. Не забувайте, що пасивне куріння дуже небезпечно.

Не надягайте високі підбори, якщо ваш похід в клуб не обмежується 1-2 годинами, і ви будете змушені більшу частину часу стояти. Не пробуйте екзотичних страв: устриці, суші, мідії, хитро креветки приготовлені - все це може призвести до отруєння. Алкоголь також табу для майбутніх мам. Що б не говорили і не писали про нібито користь невеликої кількості вина, потрібно завжди пам'ятати, що алкоголь - це отрута в будь-яких кількостях. А гемоглобін можна підняти і більш безпечними способами. Танці... Танцювати вагітним можна, принаймні, повільні танці, ну а клубні майбутня мама на великому терміні навряд чи додумається виконувати.

Багато мам також побоюються, що на дітей зробить негативний вплив на гучний звук. На щастя, малюк знаходиться в плодовому міхурі, який захищає його від гучних звуків в тому числі.

Так що, дуже обмежувати себе в розвагах зовсім не обов'язково, але міру треба знати в усьому.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua