← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Чи можна вагітним фарбувати нігті

Дозволяється вагітним фарбувати нігті

Чи можна при вагітності фарбувати нігті лаком, шелакомчи Можна вагітним фарбувати нігті, волосся і проводити інші процедури для підтримки краси? Ці питання дуже актуальні для сучасних майбутніх матусь. У цій статті ми поговоримо конкретно про красу нігтів, може лак або розчин для його зняття принести шкоди організму матері і дитини.

Найбільш правильним для кожної майбутньої матері буде уважно читати склад будь-якої речовини, що наноситься на тіло, будь то шкіра або нігті, так як нерідко косметичні засоби містять в собі канцерогени - речовини, які можуть викликати онкологічні захворювання. Особливо цим грішить найдешевша китайська продукція - один з лідерів на російському ринку. Тому, правильним відповіддю на питання «чи можна при вагітності фарбувати нігті лаком, шелаком» буде - дивлячись який у них склад. Ми наведемо 3 речовини, які в жодному разі не повинні міститися в лаках, що використовуються майбутніми матерями.

1. Формальдегід. Його додають для поліпшення стійкості лаку. Ця речовина допомагає йому краще схоплюватися з нігтем. Але саме вельми небезпечно для організму. Має яскраво виражений запах і надає негативний вплив на нервову систему. Потенційно може бути небезпечно для плоду, якщо дихати їм досить довго.

2. Толуол. Це токсична речовина, яке вражає центральну нервову систему, може вражати кровоносну систему і провокувати онкологічні захворювання. Вдихання парів толуолу може викликати гіпоксію (нестачу кисню) у матері і плоду. Толуол доведено володіє наркотичною дією.

3. Камфорне масло. Воно широко використовується в медицині, в тому числі і народної, але на вагітних жінок не завжди має позитивний вплив. Може провокувати тонус матки.

Це що стосується лаків. Але ще ж є і рідина для їх зняття, якої в будь-якому випадку доведеться скористатися. Так от, в рідині для зняття лаку найнебезпечніше - це ацетон. Вдихання його парів може викликати токсичне ураження організму.

Невже немає ніяких варіантів і робити манікюр і педикюр майбутнім мамам не можна? Вагітним фарбувати нігті можна, але тільки якщо використовувати для цього якісні лаки, що не містять у складі небезпечних речовин, перерахованих вище. Рідина для зняття лаку також можна підібрати не містить ацетон. Незайвим буде дотримання правил гігієни і добре провітрюване приміщення, особливо, якщо жінка страждає токсикозом.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua