← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Чи можна вагітним фарбувати волосся

Чи можна вагітним жінкам фарбувати волосся?

Чи можна вагітним фарбувати волоссячи Можна вагітним фарбувати волосся? Це питання часто задають майбутні мами в кабінеті у гінеколога, і цим же питанням присвячені довгі дискусії вагітних. Страх того, що фарба може негативно вплинути на дитину цілком виправданий. Почитайте інформацію на упаковці будь-який, навіть дорогий фарби. Скільки вона містить жодних труднопроизносимых хімічних елементів, консервантів і інших не дуже безпечних з'єднань! Але через самі волосся фарба ніяк не може потрапити в кров, тільки, якщо вона потрапить на шкіру. Однак, ті невеликі кількості, які потрапляють на шкіру і потім в кров, не мають такого значного негативного впливу. Приблизно так відповідають сучасні медики. Вірити їм чи ні - справа ваша. Але все-таки, чи можна фарбувати волосся вагітним, якщо дотримувати правила безпеки, чи є фарби, що завдають мінімум шкоди? Так, у ваших силах максимально мінімізувати ризик токсичного впливу на плід. Давайте розглянемо яким чином це здійснити.

Коли фарбуватися не варто

Напевно, ви знаєте, що дитина найбільш чутливий до негативних зовнішніх впливів на ранній стадії свого розвитку. У перші тижні після зачаття формуються у ембріона серце, хребет і інші органи і системи, і навіть найменший негативний вплив може привести до «поломок». Подивіться скільки навколо хворих діточок... Все це результат не тільки погіршення екології... Одним словом, якщо є можливість почекати з фарбуванням кілька тижнів до початку другого триместру, то треба чекати. А в другому триместрі дитини вже буде захищати плацента. Нехай не всі, але частина негативних зовнішніх факторів вона зможе відобразити.

Заходи безпеки

Вагітним не можна фарбувати волосся, якщо у використовуваному реагенте міститься аміак. Пари аміаку дуже токсичні, відрізняються різким запахом, який не кожна людина може витримати. Фарбування волосся такою фарбою потрібно проводити обов'язково в добре провітрюваному приміщенні. Але краще від фарб з аміаком відмовитися. Нехай вони трохи дешевше, але економія тут не виправдана. Одним словом, купуйте фарби, що не містять аміак. Цю інформацію можна знайти на упаковці.

Також не варто фарбуватися самостійно, під уникнення попадання фарби на шкіру голови. Нехай це зробить ваша подруга або майстер в перукарні, таким чином фарбування буде якісніше, а потенційний шкоду мінімальним.

Натуральні барвники

Наші прабабусі використовували для фарбування волосся натуральні барвники - відвари з квітів, трав та інші підручні рослинні компоненти. Майбутнім мамам варто перейняти їх досвід. Ось кілька перевірених часом натуральних барвників, рецепти їх приготування і колір волосся на виході.

1. Лушпиння цибулі. Берете близько 50 грамів лушпиння цибулі і варіть її в 15 - грамах води. Отриману суміш нанесіть на волосся. Процедуру потрібно повторювати протягом декількох днів. В результаті волосся придбають красивий золотистий відтінок. Підходить навіть для темно-русявого волосся.

2. Відвар з ромашки. Він також надає волоссю золотистий відтінок, але менш насичений. Відомо властивість ромашки трохи освітлювати волосся. Більше цей ефект помітний у світловолосих. Для приготування відвару знадобиться 2-3 столові ложки ромашки. Їх необхідно прокип'ятити 400-600 грамах води протягом півгодини. Після охолодження відвару, обполоснути їм волосся. Для досягнення видимого результату знадобиться повторити процедуру кілька разів. Приємний момент - ромашка не тільки забарвлює волосся, але і добре зміцнює їх.

3. Відвар з шкірки і листя волоського горіха. Необхідно приблизно 25 грамів вихідної сировини прокип'ятити протягом півгодини в літрі води. Даний спосіб допомагає стати володаркою каштанового волосся.

Звичайно, не всі жінки, які цікавляться чи можна вагітній фарбувати волосся, будуть возитися зі всякими травами і їх приготуваннями. Таким жінкам ми рекомендуємо придбати вже практично готові натуральні барвники - хну і басму. Перша допоможе перетворитися на руду бестію, а інша стати жагучою брюнеткою. Звичайно, результат буде залежати ще і від початкового кольору волосся, і від того, скільки часу тримали барвник на волоссі. Фахівці рекомендують спочатку поекспериментувати на 1 пасма, щоб не було розчарувань. А чи можна вагітним фарбувати волосся хною, змішуючи її з басмою? Так, безперечно, в такому випадку можна отримати красивий каштановий колір. І хна і басма мають властивість зміцнювати волосся, а єдиний їх мінус, якщо його взагалі можна назвати мінусом - те, що дані барвники дуже стійкі, і інший на них зверху просто рівно не ляже. Проте, з двох зол треба вибирати менше, тому краще такі натуральні рослинні засоби використовувати, ніж звичайну фарбу.

Це цікаво

Ще кажуть, що вагітним не можна фарбувати волосся, так як може вийти несподіваний результат, навіть, якщо використовується звичний колір і виробник фарби той же. Все через горезвісну гормональної перебудови. Тому, багато знають перукарі не беруться фарбувати майбутніх мам (частина з них відмовляється з-за потенційного шкоди), а пропонують скористатися тоніком - це щось на зразок тимчасової фарби. Але якщо їх потримати на волоссі 20 хвилин і більше, то треба відзначити, що по стійкості вони ненабагато поступаються звичайній фарбі. Так що, проводите експерименти на окремих локонах.

Успішної та безпечної вам фарбування!Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua