← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Чи можна вагітним купатися

Чи можна купатися вагітній жінці в різних водоймах і басейнах?

Чи можна вагітним купатисяМожна купатися вагітним у річці, водоймі, озері, морі? Єдино правильної відповіді на це питання немає. Все залежить від багатьох обставин: здоров'я майбутньої мами, якості води, безпеки пляжу і т. д. Давайте детальніше поговоримо про всіх цих факторах.

Про цілющу силу води відомо тисячі років. Чисту воду не тільки корисно вживати для пиття, але і очищати з її допомогою шкіру. Як приємно зануритися жарким влітку прохолоду природної водойми! Проте в деяких випадках краще обмежити себе в цьому задоволенні. Коли залазити в воду не варто?

1. Якщо вода не прозора, а ви не дуже добре плаваєте. Таким чином ви не зможете реально оцінити глибину. Особливо це відноситься до необорудованным, дикими пляжами і стоячим водоймам.

2. Якщо у воді спостерігається велика кількість тіни, водоростей. Звичайно, побродити у теплій воді по коліно зовсім не небезпечно. А ось пірнати і запливати далеко майбутній мамі в такій воді дуже небезпечно, можна запросто не виплисти.

3. Температура води менше 22 градусів, так як ризик виникнення судом різко збільшується.

4. При кров'янистих виділеннях з піхви точно не варто плавати. Помочити ноги в теплий літній день, не під палючим сонцем навіть тим дамам, яким поставлений діагноз «загроза переривання вагітності», але не призначено постільний режим.

З цим зрозуміло. А чи можна купатися вагітним з тампоном або краще без? Загалом-то це питання виникає у зв'язку з тим, що при місячних рекомендується купатися тільки з тампоном. Але тут ситуація інша. Майбутнім мамам тампони ні до чого. Навіть якщо незначну кількість води потрапить у піхву - нічого страшного не станеться (звичайно, ми маємо на увазі чистий у всіх сенсах водойма), так як вхід в матку закриває слизова пробка, а сам малюк надійно захищений околоплодным міхуром, в якому і знаходиться всередині матки.

Чи можна вагітним купатися в морі? Так, і це навіть краще, ніж у стоячих водоймах. Крім того, в морській воді, особливо в нашому Чорному морі, вміст солей настільки велике, що там навряд чи зможе поширитися якась інфекція. А сама морська вода робить благотворний вплив на організм. Згадаймо хоча б таласотерапію - лікування за допомогою морської води. Для цього люди їдуть на дорогі курорти, відвідують елітні спа-салони, тоді як можна просто скупатися в морі.

Чи можна купатися вагітної в басейні? Так, і цей варіант у багатьох відношеннях краще. По-перше, там за станом майбутньої мами будуть стежити тренери та медичні працівники. По-друге, вода гарантовано безпечна в плані інфекцій і чиста, нехай це і досягається, в більшості випадків, шляхом додавання хлорки. До речі, ті невеликі додаються кількості хлорки не небезпечні для вагітних. Але все ж не завадить після відвідування басейну обмиватися під душем і використовувати спеціальні окуляри для пірнання, так хлорка дуже погано впливає на рогівку ока.

А так, купайтеся з задоволенням! І не забувайте про те, що плавання сприяє хорошій роботі серцево-судинної системи, розвантажує опорно-рухову, сприяє хорошій розтяжці і відмінно готує організм до пологів.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua