← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Чи можна вагітним пити газовану воду

Чи можна вагітній пити газовану воду

Чи можна вагітним пити газовану водучи Можна вагітним пити газовану воду - ароматизовані напої під різні фрукти або мінералку? Можна ними втамовувати спрагу? Давайте розбиратися.

Почнемо, мабуть, з складу. До складу будь-якої газованої води входять кислоти (як правило, лимонна і яблучна), а також цукор. Як можна здогадатися, перші провокують печію, надають негативний вплив на слизову шлунка, а цукор сприяє повноті. Цікаво, що калорійність різних лимонадів нітрохи не менше, ніж солодощів. Крім того, до складу напоїв входять і різні не дуже безпечні для здоров'я добавки.

Так, добавка E 211 (бензоат натрію) - консервант, негативно впливає на печінку. При взаємодії з аскорбіновою кислотою він перетворюється в канцероген - речовина, що викликає онкологічні захворювання. У деяких європейських країнах бензоат натрію заборонений. У нас же широко додається в різні продукти, починаючи з маргарину і закінчуючи зубною пастою. E 211 допомагає продуктів довше зберегтися в придатному для вживання вигляді. Якщо перед вами продукт з тривалим терміном придатності - прочитайте його склад на етикетці, напевно, там буде вказано бензоат натрію. Купувати такий продукт чи ні - особиста справа кожного, але вагітним потрібно пам'ятати, що зараз вони відповідають не тільки за своє здоров'я...

Інша добавка, яка провокує питання - чи можна вагітній пити газовану воду, це ортофосфорна кислота (E338). Вона регулює кислотність в напоях, але може викликати загострення гастриту і розлад шлунка. Крім того, ортофосфорна кислота погіршує засвоюваність магнію, кальцію і заліза.

Ну і наостанок скажемо, що американські вчені за результатами багаторічних досліджень довели, що вживання у великих кількостях (більше 2 літрів в день) солодкої газованої води майже удвічі збільшує ризик захворіти на рак підшлункової залози. Варто вагітним так ризикувати?..

Тепер про мінеральній воді. Її п'ють також все і вважають цей напій найкращим, самим корисним способом вгамувати спрагу. На прилавках супермаркетів який тільки мінералки немає! І яку газовану воду купують вагітні? У більшості випадків ту, яку найбільше рекламують, навіть не здогадуючись про те, що багатьом «корисна» мінералка може принести швидше шкоду.

Існують 3 основні різновиди мінеральних вод: їдальня (мінералізація не більше 1 гр на літр), лікувально-столова (мінералізація 1-8 гр на літр) і лікувальна (мінералізація понад 9-10 гр на літр). З них тільки їдальня може вживатися в будь-яких кількостях і з будь-якими особливостями здоров'я людьми. Лікувально-столову (до них відноситься відома «Славяновская») і тим більше лікувальну (наприклад, «Єсентуки 17») потрібно вживати тільки за рекомендацією лікаря в певний час, і навіть з певною швидкістю ковтання. Лікувальні мінеральні води - це ті ж ліки, не станете ж ви жувати таблетки замість цукерок? Від необґрунтованого, безконтрольного прийому мінералки можуть виникати захворювання шлунково-кишкового тракту, погіршуватися самопочуття, виникати різні ниркові патології (так як навантаження на нирки теж зростає). Одним словом, газовані мінеральні води не як лікування можна пити тільки столові. Уважно читайте етикетки.

Ось ми і розібрали питання чи можна вагітним пити газовану воду ароматизовану і мінеральну. Від різних фруктових солодких напоїв шкоди не буде, якщо їх прийом не систематичен і обмежений у кількостях, і газовану мінеральну теж пити можна, але тільки з низьким ступенем мінералізації. До речі, не забувайте, що газовані води провокують процеси бродіння в кишечнику, тому перед вживанням гази з води бажано частково «витрусити».Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua