← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Чи можна вагітним пити каву

Чи можна вагітній пити каву?

Чи можна вагітним пити кавучи Можна вагітним пити каву у великих або в помірних кількостях? Багато сучасні жінки є справжніми кофеманками, які не можуть нормально працювати і взагалі добре себе почувати без цього напою. Чим же небезпечно кави? Тим, що в ньому міститься кофеїн. У невеликих кількостях він навряд чи небезпечний, а от майбутнім мамам, він випивав по кілька чашок кави в день, потрібно насторожитися. Хоча результати проведених досліджень вченими різних країн досить суперечливі, але існують дані, які свідчать про згубний вплив кофеїну на нервову систему плода і на процеси, що відбуваються в організмі жінки. Із-за отриманих великих доз кофеїну може навіть статися викидень або передчасні пологи. Однак, як ми вже говорили, дані твердження навряд чи можна вважати фактами. Напевно, більша частина жінок з тих, які вживають каву, ще й курять, вживають алкоголь (хто не любить каву з коньяком?).

Ті майбутні мами, які задаються питанням «чи можна вагітній пити каву», повинні розуміти, які можуть бути реальні, а не надумані наслідки від цієї, можна сказати, шкідливої звички. Кофеїн діє на нервову систему збудливо, призводить до посилення кровообігу, підвищує артеріальний тиск. І якщо це навіть добре для вагітної-гіпотоніка, то для гіпертоніка може бути дуже небезпечним. Також не слід вживати каву тим вагітним, яким поставлений діагноз гестоз. Всім же іншим вживати цей напій можна іноді, від однієї чашки неміцного кави (обов'язково неміцного!) шкоди не буде. Але краще, звичайно, перейти на кавові напої. Смак дуже схожий з кави, але кофеїн вони не містять. Ще одне не дуже приємне для вагітних властивість кави полягає в тому, що воно є сечогінним. А на великих строках вагітності, коли позиви в туалет і так в нормі прискорені, у тому числі і вночі, дана особливість дуже неприємна. Розчинна кава ще викликає печію з-за його високої кислотності.

А чи можна вагітним пити каву з молоком або це прирівнюється до неразведенному напою? Інтуїтивно можна зрозуміти, що в даному випадку напій, швидше за все, буде не настільки міцним. Непогано, якщо ви будете розбавляти напій натуральним молоком або вершками, у крайньому випадку - сухим молоком. А от купувати і пити пакетики типу «3 в одному», та ще й начинені різними ароматизаторами (зі смаком...), не варто.

До речі, кофеїн міститься в чаї, і в деяких інших напоях, наприклад, какао, тому їх не варто пити занадто багато і заварювати занадто міцно. У зеленому чаї, який вважається більш корисною для здоров'я, ніж чорний, завдяки вмісту в ньому мікроелементів, кофеїну міститься більше. Тому вагітним варто віддавати перевагу фруктовим чаїв, компотів. Також дуже корисні відвари з сухофруктів. А кава і чай не купуйте найдешевші і в пакетиках. Спробуйте заварити пакетик дешевого чаю. На стінках кружки залишаться коричневі плями і розводи, це наочно свідчить про високому вмісті в ньому барвника. Але там є і ароматизатори, будьте впевнені, навіть, якщо ця інформація і не відображена на упаковці. Те ж можна сказати і про розчинну каву, який продається зараз дуже низької якості. Тут б'ють тривогу навіть онкологи.

В такий важливий період свого життя будьте уважні до свого здоров'я і не вживайте продукти сумнівної якості.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua