← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Чи можна вагітним пити квас

Чи можна вагітній квас?

Чи можна вагітним пити квасчи Можна вагітним пити квас, або навіть такий понад слабоалкогольний напій може бути небезпечний для майбутнього малюка? Думки лікарів тут розділилися, але більшість все ж вважає, що в помірних кількостях даний напій нашкодити не може і принесе тільки користь, так як містить багато різних вітамінів і мікроелементів, має приємний смак і відмінно втамовує спрагу. Краще пити квас, ніж газовані напої, насичені барвниками та ароматизаторами.

Однак, не кожен хороший квас. Ми б не рекомендували вагітним пити покупної квас. І не тільки той, що продається в магазинах (в ньому також міститься багато «хімії» і ненатуральних компонентів, навіть гази створюються штучним шляхом, а не внаслідок бродіння), але і на розлив. Квас з бочок часто буває сумнівної якості. Це один момент. Інший - відсутність всяких гігієнічних норм. Той квас, що продається на ринках з невеликих бочок найбільш небезпечний. Насоси, які допомагають відкачувати з бочки даний напій, а також краники ніхто не миє, вони валялися в брудних ящиках, коробках, в них розмножуються різні мікроорганізми. Не забувайте, що в краниках залишаються крапельки квасу - чудове середовище для розмноження всіляких бактерій. І ці бактерії можуть легко опинитися у вашому склянці. Тим більше, не купуйте такий квас у пляшках, що надаються продавцями (невідомо звідки ці пляшки беруться). Загалом, якщо вже хочете купити такий «живий» квас, то зробіть це в стаціонарній точці, а не на курному ринку або біля траси, де легко можна купити навіть прострочений або зіпсований напій (до речі, його видає кисло-гіркий присмак) у продавця, який не має медичної книжки (мало чим хворого) і не дотримує санітарні норми.

Вагітним пити квас можна домашнього приготування. Зробити квас легко і самостійно, рецепти знайти не проблема. В якості такого напою вже точно можна не сумніватися. І ніяких консервантів! Ще одна приємна особливість - квас є непоганою профілактикою запорів, дуже м'яким проносним засобом.

Звичайно, є у квасу і свої негативні сторони. Не варто його пити тим вагітним, які страждають підвищеним газоутворенням, а таких більшість. Квас таким чином може стати причиною тонусу матки. Якщо ж у майбутньої мами існує загроза переривання вагітності, то це може бути досить небезпечним.

Також квас містить дріжджі, із-за яких і виступають проти нього деякі лікарі, вважаючи, що дріжджі - це зайві калорії. Насправді ж, дріжджі просто стимулюють апетит. Але багато продукти з нашого столу володіють такою ж якістю. При помірному споживанні зайвої ваги не буде.

Сподіваємося, тепер у вас не виникне питання - чи можна вагітній квас. Продукт це цілком нешкідливий, якщо він свіжий і виробником дотримана правильна технологія приготування.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua