← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Чи можна вагітним пиво

Чи можна вагітним пити пиво?

Чи можна вагітним пивочи Можна вагітним пиво - слабоалкогольний напій в невеликих кількостях? Про вагітність вже давно ходять міфи. Так, серед них такий міф, що всім вагітним хочеться солоненького і пива. Однак, далеко не у всіх жінок виникають такі дивні бажання... Але все ж, для тих, хто б не проти випити трохи «пивка» наступна інформація.

Прихильники тієї думки, що вагітним можна все стверджують, що якщо майбутньої матері чогось хочеться з'їсти або випити, то бажання це потрібно обов'язково виконати, так як це означає тільки те, що організму не вистачає якихось мікроелементів та вітамінів, що містяться в бажаному продукті. Якщо говорити про пиво, то це вітамін B. Ми дозволимо собі не погодитися з даною методикою насичення організму корисними речовинами. Візьмемо будь-яке, навіть слабоалкогольне пиво, в якому спирту міститься не більше 4 відсотків і прочитаємо інформацію на упаковці. На будь-якому алкогольному напої написано, що його вживання шкодить здоров'ю. Чи Так варто ризикувати здоров'ям ще не народженого малюка, якщо той же вітамін B, причому куди у великих кількостях, можна отримати з безпечних і дійсно корисних продуктів? Думаємо, тепер стало зрозуміліше можна вагітним пиво і, найголовніше, потрібно. Якщо все ще сумніваєтеся, то пропонуємо ознайомитися з переліком тих наслідків, до яких може призвести вживання пива.

1. Народження недоношеної дитини.

2. Передчасні пологи.

3. Викидень.

4. Відшарування правильно розташованої плаценти.

5. Розумові та фізичні вади розвитку у дитини і т. д.

Звичайно, стільки страшні наслідки навряд чи виникнуть від одноразового вживання 50 грам пива, але ризикувати все одно не варто. Якщо ви задалися питанням «чи можна вагітним пити пиво», це означає, що ви вже боїтеся наслідків, знаєте, що вони будуть. І випивши один нещасливий келих, будете решту вагітність себе за це корити і чекати наслідків. Це швидкоплинне задоволення того не варте, повірте. Краще вже потерпіти, все ж пиво - це не продукт першої необхідності.

А чи можна вагітним пити безалкогольне пиво, воно то ніби як безпечне, так як не містить спирт? Тут палиця о двох кінцях. По-перше, не всім подобається смак цього «несправжнього» пива. По-друге, пиво це, в принципі, як і багато-багато інших, що стоять на полицях магазинів, має дуже великий термін придатності за рахунок додавання в нього великої кількості різної «хімії» (консервантів). Тому таке, не «живе» пиво не рекомендується пити навіть не вагітним. Користі і задоволення ніякого. Це один момент. Інший - будь-яке пиво, навіть безалкогольне, є сечогінним, що для майбутніх мам ну зовсім не потрібно. І третя причина, по якій не слід пити цей напій, навіть не містить алкоголь, це те, що під нього дуже хочеться з'їсти що-небудь солоненьке, ніби рибки, чіпсів, сухариків, загалом теж шкідливі продукти, що містять консерванти. Крім того, солоне вагітним взагалі не варто їсти, особливо на великих термінах, так як саме сіль затримує рідину в організмі, і у вагітної з'являються набряки.

У висновку ще раз повторимо, що алкоголь небезпечний у будь-яких кількостях, що б не говорили не надто грамотні лікарі, начиталися незрозуміло ким і яким чином проведених «досліджень» про вплив алкоголю на організм людини, з «оптимістичними» результатами про його користь.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua