← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Чи можна вагітним приймати ванну

Чи можна вагітним парити ноги і приймати ванну?

Чи можна вагітним приймати ваннучи Можна вагітним приймати ванну? У більшості не медичних джерел ви знайдете інформацію, що ні. Насправді ж відповідь на це питання ніяк не може бути однозначним. Важливо і стан самої вагітної, та час знаходження в воді і, найголовніше, її температура. Вона повинна бути не більше 37 градусів - такий же, як температура тіла. Вплив гарячої води у деяких випадках може приводити до викиднів, відшарування плаценти, передчасних пологів. Адже не просто так одним з народних способів позбавлення від небажаної вагітності (нехай і небезпечним і не дуже ефективним) є сидіння у ванні, наповненій гарячою водою.

Щодо температури води розібралися. А чи можна вагітній приймати ванну, враховуючи те, що вода може потрапити в піхву? Насправді, від того зовсім незначної кількості води, яке може проникнути всередину, шкоди не буде. Адже матку захищає щільно зімкнута шийка і слизова пробка в ній, а сам малюк знаходиться в плодовому міхурі.

Багато жінок люблять додавати в ванну різні трави, пінки, ароматичні засоби. З ними потрібно бути обережніше, всі майбутні мами схильні до різного типу алергій. Якщо ви впевнені, що це не про вас, то можете використовувати апельсинове, лимонне масло, а також масло сандалу, рожевого дерева і евкаліпта. Буквально пари крапельок достатньо. Як же гігієнічного засобу спробуйте дитяче мило - воно гіпоалергенний і володіє приємним запахом. Після прийняття ванни бажано нанести на шкіру зволожуючий засіб.

Щодо правил безпеки. Не всім вагітним можна приймати навіть теплу ванну і недовгий час. Приймати ванну протипоказано жінкам з матковими кровотечами, таким рекомендується обмиватися за допомогою душа. Іншим же дівчатам, особливо тим, хто знаходиться на великому терміні, потрібно бути дуже обережними, вжити всі заходи, щоб не посковзнутися. Потрібно як мінімум постелити у ванній кімнаті гумовий килимок. А якщо є можливість, то влазити і вилазити з ванни з допомогою чоловіка.

Під кінець ще один досить частий питання - «чи можна вагітним парити ноги?» Дана народна методика використовується в якості лікування різних «простудних» захворювань. Лікарі не рекомендують, так як ефект може бути такий же, як і від гарячої ванни. А від різних простуд є й інші, цілком безпечні для вагітних жінок і дієві лікарські засоби.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua