← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Чи можна вагітним стригти волосся

Чи можна і чи потрібно вагітним стригти волосся?

Чи можна вагітним стригти волоссячи Можна вагітним стригти волосся? Дівчатам, не планують дитини і не мають народили подруг, це питання видасться дивним. Звичайно, можна! Що ж ходити нестриженной 9 місяців! Однак багато забобонних майбутні мами воліють свої волосся не чіпати. І не лише фарбувати, але і зовсім не підстригати. З чим пов'язані забобони про те, що не можна майбутнім мамам стригтися, і чи є у цих забобонів реальна основа? Як ставитися до цього застереження і чи можна вагітним стригти волосся з медичної точки зору?

Медицина дану прикмету взагалі ніяк не сприймає. Стригтися чи ні - це особиста справа кожної людини. А ось, що стосується народу, то тут думки розділяються. Забобонні люди стверджують, що якщо мати стриже волосся під час виношування дитини, то вона тим самим скорочує його життя. Звичайно, дане припущення абсолютно нічим не доведено та не обґрунтовано. Кажуть також, що скорочуючи свою шевелюру, людина втрачає внутрішню енергію, необхідну для повноцінного існування. Теж твердження досить спірне. Імовірно, дана прикмета бере коріння ще в давнину, коли у всіх дівчат були довгі волосся. І самим страшним приниженням дівчини було, якщо її чоловік або батько прилюдно відрізав їй косу.

Але повернемося в наш час. «Середнячок» не вважає, що перукарня - табу для майбутніх мам, але рекомендує вкорочувати волосся тільки у відповідності зі спеціальним місячним календарем стрижок. Хоча ця рекомендація стосується всіх, не тільки вагітним жінкам. Є думка, що підстрижені сприятливий день і легкою рукою майстра волосся буде рости швидше і густіше. Думаємо, тепер вам стало зрозуміліше, можна стригти волосся під час вагітності. Якщо ви все ж побоюєтеся «злих» сил або що хтось може наслати на вас негатив, то для вас ще кілька доказів.

1. Волосся практично будь-якої дами мають особливість трохи сіктися, і ця особливість особливо видно у тих, хто давно не підрівнював кінці. Не хочете кардинально змінювати свою зовнішність - не треба, але акуратно виглядати зобов'язана будь-яка майбутня мати!

2. Подивіться телевізор, почитайте статті в Інтернеті про життя відомих жінок. Зверніть увагу і на те, як вони виглядають під час виношування дітей. Нічим не гірше, ніж поза вагітністю, правда? І нічого не бояться! В даному випадку ви повинні їм наслідувати!

3. Настрій майбутньої мами може зіпсувати будь-яка дрібниця і вже звичайно точно - власна зовнішність, яка стала дещо... інша. Ні, справа навіть не у фігурі з випираючим животиком. У майбутніх мам різко змінюється гормональний фон, в деяких випадках може зіпсуватися шкіра. На ній можуть з'явитися вугри. Так що, потрібно подумати і про лікувальній косметиці. У такому ж поганому стані можуть перебувати і волосся. А навіщо вам довгі, тонкі, мляві волосся? Краще вже зробити модне каре, тим більше, що асиметричне каре зараз на піку популярності!

А на питання: чи можна вагітній стригти волосся - тепер відповімо однозначно - так, і навіть потрібно!Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua