← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Чи можна вагітним тужитися

Небезпечно вагітним тужитися при запорі

Чи можна вагітним тужитися при запорічи Можна вагітним тужитися поза періоду пологів? Може це спровокувати їх початок або стати причиною викидня на ранніх термінах? Ці питання нерідко виникають у жінок, що страждають запорами. Це одна з найпоширеніших проблем у вагітних. Причин у цієї проблеми безліч. Це і малорухливий спосіб життя і раціон харчування, бідний клітковиною, і вживання дуже маленької кількості рідини, і підвищення рівня гормону прогестерону.

І все ж, може запор під час вагітності стати причиною передчасних пологів? Якщо припустити, що у жінки вже прочинені шийка матки, тобто родовий процес може в будь-яку хвилину «запуститися» - так, певну роль сильні напруження можуть зіграти. Будь-яка вагітна жінка повинна намагатися не допускати запорів. Особливо, якщо є загроза переривання вагітності, шийка матки вкорочена і (або) прочинені. До речі, запор може стати причиною появи анальних тріщин і геморою.

Необхідно стежити за регулярністю випорожнень. Добре, якщо ви будете ходити в туалет щодня в один і той же час. Дуже скоро організм звикне до цього режиму. Намагайтеся не пропускати «сигнали» кишечнику про бажання випорожнитись - нерідко запор під час вагітності з цього і починається.

Обов'язково пийте багато рідини. Не обмежуйтеся в ній. Раніше вважалося, що в третьому триместрі вагітності потрібно пити не більше 0,8-1 літра рідини в день, щоб полегшити роботу нирок і не допустити виникнення набряків. Зараз ця думка вважається помилковим. Саме нестача рідини призводить до набряків і багатьом іншим проблемам у майбутніх мам. Пити бажано компоти, морси, звичайну воду, але без цукру. Чай і кава не часто, оскільки в них міститься кофеїн.

Відмінно налагоджують роботу кишечника овочі і фрукти, в яких міститься багато харчових волокон - клітковини. Краще їсти сирі овочі і фрукти, оскільки теплова обробка знищує вітаміни і мікроелементи. Дуже смачно і корисно для нормалізації стільця є фруктовий салат, заправлений йогуртом домашнього приготування, або ряжанкою. Хороший проносний ефект мають огірки, ківі, абрикоси, сливи, сухофрукти. Потрібно пробувати і шукати те, що підійде саме вам.

І, нарешті, рух. Згадайте, рух - це життя. Коли ви рухаєтеся, організм гармонійно працює. Вагітним жінкам рекомендується трохи зменшити фізичну активність, але не всім, а, скажімо, спортсменкам, або у разі діагностованої істміко-цервікальної недостатності і кровотечі, викликаної відшаруванням хоріона або плаценти.

І все-таки, чи можна вагітним тужитися при запорі чи це небезпечно? Це може бути небезпечно, тому не доводьте себе до такої ситуації, коли це необхідно. Якщо ви не спорожняли кишечник 2-3 дні, скористайтесь безпечним проносним засобом. Приміром, Дюфалак. Прийнятий в правильній дозі, він викличе не болючий позив до дефекації і розм'якшить кал. Також можна використовувати при вагітності гліцеринові свічки, якщо ті не провокують хворобливий тонус матки.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua