← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Чи можна купатися з тампоном

Чи можна купатися з тампоном під час місячних?

Чи можна купатися з тампономчи Можна купатися з тампоном під час критичних днів або це шкідливо? Таке питання часто виникає у жінок. Воно й не дивно. Скажімо, довгоочікуваний літній відпочинок, який ви мріяли провести на теплому морі, випав на критичні дні. Що робити? Відмовлятися від відпустки не хочеться. Залишається тільки варіант з тампонами. Щоб вони не принесли шкоди організму потрібно слідувати декільком правилам.

1. Перед купанням необхідно вставити свіжий тампон. Після купання його замінити на новий. Тому заздалегідь дізнайтеся, де найближчий туалет.

2. Не забути помити руки до введення і після.

Бажано купатися з тампоном після третього дня менструації, коли виділення не так поширені. Під час купання тампон може дещо збільшитися в розмірі з-за того, що він вбирає воду, в невеликих кількостях проникає в піхву, але вона не небезпечна, так як не може проникнути в матку. Саме тому дуже важливо вставити новий тампон до занурення в воду. Однак, з гігієнічних міркувань потрібно намагатися плавати таким чином, щоб у піхву потрапляло мінімальну кількість води.

До речі, дівам також можна використовувати тампони, але тільки з позначкою «mini». Такі тампони легко проникають через невинну пліву, не пошкоджуючи її (в період місячних дівоча пліва розтягується до 2,5 сантиметрів), а допомагає в розміщенні тампона спеціальний аплікатор. Цей засіб гігієни не небезпечно, це доводять численні дослідження. «Загубитися» у піхву і тим більше потрапити в матку він ніяк не може, так як його діаметр набагато більше, ніж отвір цервікального каналу, що веде в матку. Багато жінок, вперше користуються тампонами, кажуть, що це дуже незручно, некомфортно. Однак, дискомфорт може виникати тільки в одному випадку - якщо засіб гігієни не досить глибоко вставлено, але ж це дуже просто виправити. Трохи вправності і все буде відмінно.

Так що, купатися з тампоном можна, також, як і використовувати його при поході на будь-які заходи і в інших ситуаціях, коли потрібно показати себе у всій красі або активно рухатися. Однак, не варто користуватися тампонами постійно, замінивши ними гігієнічно прокладки. У даному випадку діє закон: все добре в міру.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua