← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Чи можна купатися під час вагітності

Чи безпечно купатися в різних водоймах і басейні під час вагітності?

Чи можна купатися під час вагітностіМожна купатися під час вагітності у водоймах, басейні або це протипоказано? На жіночих форумах висловлюються різні думки. Хтось стверджує, що купатися можна тільки у другому триместрі, так як перший і третій ризиковані в плані можливого самовільного переривання вагітності. Інші кажуть, що плавати навпаки дуже корисно. А що на рахунок цього всього думають самі медики?

Почнемо, мабуть, з природних водойм. Чи можна купатися під час вагітності в річці? Чому б і ні, якщо це не швидка гірська, холодна річка. Якщо це дозволене місце для купання, недалеко є будка рятувальників - то взагалі чудово. В крайньому випадку, можна взяти кого-небудь з добре плаваючих друзів або подруг з собою в якості підстраховки. Нічого тут поганого немає, навіть якщо ви відмінно плаваєте. Не забувайте про те, що у майбутніх мам у другій половині вагітності можуть виникати судоми ніг. Якщо це станеться тоді, коли ви будете на глибині, можна і не виплисти... Підвищується ймовірність виникнення судом, якщо температура води низька. Не варто лізти у воду, якщо ви бачите в ній велика кількість тіни і водоростей. А майбутнім мамам, які не вміють плавати, взагалі не рекомендується заходити на глибину вище пояса - можна втратити рівновагу.

Інша неприємність, яка очікує майбутніх мам в озерах та інших стоячих водоймах - це різні інфекції. Тому не варто лізти у воду в незнайомих водоймах.

Зовсім інша справа - купатися під час вагітності в басейні. Тут ризик підхопити інфекцію зводиться до нуля. Так, допомагає банальна хлорка. Але її боятися не варто, вона додається в безпечних кількостях. Щоб максимально убезпечити себе, візьміть за правило приймати душ після плавання в басейні, пірнати тільки в окулярах (хлорка дратує рогівку очей і може спровокувати загострення кон'юнктивіту). Відмінним варіантом для майбутніх мам є басейн з морською водою. Сіль сама по собі чудово дезінфікує, а тому хлорку в воду додають в мінімальних кількостях. На другому місці з безпеки варто очищення води озоном. А на третьому - хлором.

Якщо у вас немає протипоказань до відвідування басейну (загроза викидня або передчасних пологів, шкірні захворювання, токсикоз і т. д.), то можете приступити до пошуку відповідного закладу. У штаті серед співробітників обов'язково повинен бути гінеколог, сам басейн чистий, сходинки для спуску у воду зручними і безпечними. При дотриманні всіх правил безпеки, купання під час вагітності дуже корисно: сприяє профілактиці серцево-судинних захворювань, позитивно впливає на опорно-руховий апарат, служить хорошою підготовкою до природних пологів. А виконання спеціальних вправ у воді може допомогти зайняти малюкові правильне положення в матці перед пологами.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua