← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Чи можна купатися під час місячних

Чи можна під час місячних купатися?

Чи можна купатися під час місячнихМожна купатися під час місячних у ванні, басейні, різних водоймах? Здоровий глузд нам підказує, що ні, так як в період менструації шийка матки трохи відкривається, і цього достатньо, щоб проникли всередину різні мікроби з води.

Тепер розглянемо докладніше нюанси. Почнемо з купання у ванній. Напевно, ви знаєте рекомендацію лікарів про те, що в період місячних приймати ванну не можна, тільки душ. Це пов'язано не тільки із зазначеними мікробами, а й з тим, що тепла вода може спровокувати посилення кровотечі.

З прохолодною водою - питання інше. Тут перегрітися неможливо, але ризик інфікування підвищений (якщо плавати ви зібралися в стоячій водоймі, а не в морі або басейні). Але і в цьому випадку є вихід із ситуації - скористатися гігієнічними тампонами. Якщо ви ними ніколи не користувалися і маєте якісь упередження проти цих засобів гігієни - не біда. Вам тампони знадобляться тільки на час купання, після - можна і потрібно видаляти. Щоб не виникало дискомфорту, вставляйте тампон згідно інструкції, в цьому вам допоможе зручний аплікатор. До речі, дівам також можна використовувати тампони, але тільки з позначкою «mini». Вони легко проникають через невеличкий отвір дівочої пліви, не порушуючи її. Щоб не виникла непередбачена ситуації з протіканням тампона, не купайтеся в перші 2-3 дні після початку місячних, коли виділення найбільш поширені і перед купанням використовуйте новий тампон.

Інший варіант, для тих, кого цікавить чи можна під час місячних купатися - це просто відстрочити дату настання щомісячного кровотечі. Зробити це досить просто за допомогою відомих оральних контрацептивів - протизаплідних таблеток. Якщо ви їх вже п'єте - відмінно. Значить вам в той цикл, на який призначено відпустку на ласкавому морі, просто не потрібно робити 7-денну перерву в прийомі циклів таблеток. Відстрочити менструацію можна на 21 день, більше - вже може бути небезпечно. Тим, хто вирішив спеціально для цих цілей пити таблетки, потрібно бути насторожі, так як у протизаплідних таблеток безліч протипоказань. Зате під час місячних можна купатися, тому що менструації просто немає. Таким способом трохи відстрочити місячні користуються, наприклад, спортсменки. Але не варто починати приймати оральні контрацептиви без консультації лікаря. Якщо ж «хімія» не для вас, залишається варіант з тампонами.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua