← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Чи можна лікувати зуби під час вагітності

Лікування зубів при вагітності

Чи можна вагітним лікувати зубиВагітність і зуби в стадії інфікування або руйнування - несумісні. Саме тому абсолютно всі стоматологи і гінекологи рекомендують жінкам, які планують дитину, спочатку вилікувати зуби, а потім тільки вагітніти. Але не завжди все проходить за таким сприятливим сценарієм, не завжди діти заплановані, так і до стоматологів багато хто з нас ходять тільки тоді, коли біль терпіти неможливо. Ну, а в період вагітності дантистів уникають через страх за здоров'я майбутньої дитини. Адже лікування напевно не обійдеться без рентгена і анестезії.

Однак і перше, і друге безпечно для майбутніх мам та їх діток. Доза опромінення мінімальна, промінь направляється точно в область зуба, точково тобто. Крім того, додатковим захистом є «свинцевий» фартух, який обов'язково закріплюється на шиї і прикриває частину грудної клітки. Що стосується анестезії, то використовуються мінімальні дози безпечних препаратів. Тільки так проводиться лікування зубів при вагітності.

До стоматолога слід звертатися, якщо почали кровить десни при прийомі їжі, чищення зубів. Якщо зуби почали реагувати на холодне або гаряче, відчувається періодичний ниючий біль. До лікаря потрібно потрапити скоріше, тимчасово зняти біль можна за допомогою парацетамолу або нурофена. Якщо ситуація не дуже запущена, біль виникає у відповідь на якісь дії з боку людини, будь то реакція на гаряче або холодне, кисле, якщо в порожнині зуба застряг шматочок їжі. Від останнього можна позбутися за допомогою полоскання. Але як би те ні було, зволікати не варто, може виникнути запальний процес, небезпечний для дитини. Лікувати зуби під час вагітності можна і обов'язково потрібно.

Якщо запустити захворювання, що можуть знадобитися радикальні заходи. Якщо при неглибокому карієсі буває досить прибрати його за допомогою спеціальних інструментів і поставити пломбу, то при глибокому часто потрібно депульпирование - «видалення нервів». При цій процедурі вже не обійтися без анестезії і неодноразового рентгена, плюс до всього хворобливі відчуття, швидше за все, все одно будуть навіть при знеболюванні. При «останньої стадії, коли вже не можна нічого зробити, може знадобитися видалення зуба при вагітності. Даної процедури стоматологи намагаються уникнути, але не завжди це вдається. Якщо зуб активно руйнується, інфекційний процес зупинити не вдається, іншого виходу немає...

Щоб не допустити стоматологічних патологій, не забувайте про прості профілактичні заходи: чищення зубів 2 рази на день гарною зубною щіткою, полоскання зубів після прийому їжі, а також отримання достатньої кількості кальцію. Останнє особливо важливо для майбутніх мам. На питання - чи можна лікувати зуби під час вагітності, відповідь - так.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua