← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Чи можна стригтися під час вагітності

Чи можна стригти волосся під час вагітності?

Чи можна стригтися під час вагітностічи Можна стригтися під час вагітності? Звичайно, немає - скажуть забобонні люди. Хоча медики це марновірство не вважають навіть заслуговує на увагу. Звідки пішла традиція не вкорочувати волосся при вагітності, з чим вона пов'язана і потрібно дотримуватися цієї рекомендації?

Згадайте ілюстрації до російських народних казок, малюнки в підручниках з історії, дівчата там всюди зображені з довгим волоссям. Довге волосся було не тільки символом жіночності, прикрасою, але і являли собою своєрідний символ сили. Вважалося, що саме в них є сила людини, її здоров'я, а тому не можна стригтися під час вагітності. Звичайно, навіть тоді дівиці підрівнювали волосся підрізали посічені кінці, але і це робилося тільки в певні дні за місячним календарем. Коротко ж ніколи не стриглися.

Комусь дана прикмета здасться дурним, але багато хто, як не дивно, продовжують вірити в це, незважаючи ні на що. Нерідко можна зустріти в жіночих консультаціях жінок з не дуже доглянутою зовнішністю - різнокольоровими волоссям (у зв'язку з тим, що фарбування давно не здійснювалася, а після попередньої відросло коріння), січеться кінчиками. Вони б і раді за собою доглядати, але бояться наслідків... Запитайте у них: «чи Можна стригтися під час вагітності?» і почуєте, що ні, що це нібито призведе до передчасних пологів або внутрішньоутробної загибелі плоду. Але якщо навіть розродження пройде добре, і на світ з'явиться жива дитина, то довго йому не жити. Майбутні мами - особи вразливі, і почати вірити в подібні речі можуть навіть начитані, розумні дами... Особливо, якщо наводяться приклади того, коли мати робила стрижку під час виношування дитини, і він у неї народжувався неповноцінним, або навіть відбувався викидень.

Щоб такого не сталося, потрібно дотримуватися наступного ради: не слухати забобонних мам і не читати сумнівну літературу. У такий відповідальний життєвий період потрібні тільки позитивні емоції. А їх забезпечує і стеження за власною зовнішністю у тому числі. Так що, стрижіться на здоров'я. Подібні прикмети ж просто сприймайте як міфи, казки, повір'я, не заслуговують уваги. У них немає і не може бути вагомих доказів.

Здоров'я дитини залежить зовсім від інших факторів. А питання «чи можна стригтися вагітним» краще задайте людині з медичною освітою та досвідом роботи. Будьте впевнені, що питання це у нього викличе посмішку.

Легкої вам вагітності!Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua