← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Можна тест на вагітність робити вдень

Проведення тесту на вагітність вдень або ввечері

Тест на вагітність можна робити ввечері або вденьМожна тест на вагітність робити вдень чи потрібно обов'язково чекати настання ранку, як рекомендують лікарі і виробники даної діагностичної продукції? Для відповіді на це питання розглянемо на чому заснована ця рекомендація, а потім вирішимо, як можна її вирішити.

Так само, як і аналіз сечі, тест на вагітність слід проводити з використанням саме ранкової сечі. Справа в тому, що вранці сеча найбільш концентрована, оскільки мало хто з нас (принаймні - здорові) часто встають вночі в туалет. Відповідно, саме вранці концентрація гормону ХГЧ, який показується у вигляді другої смужки, найбільш велика.

Але все ж тест на вагітність можна робити ввечері або вдень, якщо від можливого часу зачаття пройшло більше 3 тижнів. До цього часу рівень ХГЛ досить високий, і тест не помилиться навіть у тому випадку, якщо використовувати не ранкову сечу для його проведення.

А якщо спробувати зробити тест вдень або ввечері за умови самого початку затримки менструації? Тоді достовірний результат не гарантований. Але знизити ризик помилки можна дуже простим способом - не ходити в туалет перед проведенням тесту протягом 5-6 годин. В такому випадку ви будете використовувати концентровану сечу, майже таку ж, як буває вранці.

Але навіщо мучити свій організм? Якщо проблема полягає в тому, що вранці може хтось зауважити, ніж ви «займаєтеся», то можна зробити тест максимально непомітно. Якщо використовувати не звичайну тест-смужку, яку потрібно занурювати в ємність з сечею, а струменевий тест. У цьому випадку збирати сечу зовсім не потрібно.

Залишилося розібратися з питанням через скільки днів можна робити тест на вагітність після ймовірного зачаття. Приблизна кількість днів - 14. Так як середня тривалість менструального циклу - 28 днів. Овуляція відбувається приблизно на 14 день. Ну а тести рекомендується робити з першого дня затримки. А значить, отримуємо 2 тижні. Раніше ніж через 2 тижні після овуляція навряд чи є сенс в домашньої діагностики. Якщо вже зовсім не терпиться - можна дня за 3-4 дні до передбачуваного терміну початку місячних (або затримки) здати аналіз крові на ХГЛ. Якщо є вагітність - рівень гормону буде вище нуля.

УЗД на таких ранніх термінах малоінформативно. Плодове яйце в матці тільки почало розвиватися і має дуже маленькі розміри. Лікар УЗ-діагностики зможе тільки констатувати факт доконаний овуляції за ознаками - жовте тіло в яєчнику і рідина в позадиматочном просторі.

Ще менш інформативний гінекологічний огляд, так як матка може бути змінена в розмірах і формі зовсім незначно.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua